Дами от кв.Слатина...

  • 6 511
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте, всички дами.Бихте ли ми препоръчали някой фризьорски салон в кв. Слатина, защото нямам на кого да поверя косата си в момента.
Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 5 228
Моята фризьорка е в Слатина и съм страшно доволна от нея. Салона се казва Уна. Точен адрес не знам. Ако вървиш по ул. Гео Милев, минаваш голямото кръстовище, което разделя Слатина и Гео Милев, и на следващия светофар, който е само след 50-ина метра, завиваш вдясно. Малко след като завиеш, от дясната ти страна има ново блокче, в него е салона. Мацката се казва Алекс, подстригвала ме е и Марина, и двете са много добри. Ако те интересува, ще търся и телефон, че сега ме мързи да стана.  Laughing

# 2
Благодаря за информацията. Става въпрос за един нов блок до пазар Мания, нали?

# 3
  • Мнения: 27 524
На пазар Слатина имаше, вътре, в покритата част, мои колежки бяха доволни, но лични впечатления нямам.

# 4
  • Мнения: 5 228
Благодаря за информацията. Става въпрос за един нов блок до пазар Мания, нали?

Не знам. Не познавам квартала добре и не знам къде е пазар Мания.

# 5
  • Мнения: 46 437
На пазар Слатина имаше, вътре, в покритата част, мои колежки бяха доволни, но лични впечатления нямам.

И аз ползвах него, когато живеех в Слатина, доволна съм  Peace но това беше преди 7 години, не гарантирам, че фрозьорките са същите  Simple Smile

# 6
Здравейте,
аз съм нова и искам да кажа, че форума е страхотен. Относно фризьор в Слатина - мога да препоръчам фризьорски салон "Марая" , фризьорката се казва Марияна.  Салона не е много луксозен, но тя работи много добре и цените са много приемливи.

# 7
  • София
  • Мнения: 587
Благодаря за информацията. Става въпрос за един нов блок до пазар Мания, нали?

Да,точно за този блок става въпрос!

# 8
  • София
  • Мнения: 118
Какви са цените в "Уна"?Мерси предварително!

# 9
  • Мнения: 590
Здравейте,
аз съм нова и искам да кажа, че форума е страхотен. Относно фризьор в Слатина - мога да препоръчам фризьорски салон "Марая" , фризьорката се казва Марияна.  Салона не е много луксозен, но тя работи много добре и цените са много приемливи.
Работила съм в Слатина и тогава ходех при нея. Добре работи.

# 10
  • Мнения: 5 228
Какви са цените в "Уна"?Мерси предварително!

Не мога да ти кажа точно.  Embarassed Сешоарът е 9 лв., а подстригването май е към7 лв., просто не мога да помня такива неща. Тези дни ще ходя да се подстригвам и ще питам по -подробно.

Преферанс срещу зала Универсиада -

Там при кого ходиш? Аз ходех при Диди преди години, но от както тя не работи там не съм ходила.

# 11
  • Мнения: 7 107
Здравейте,
аз съм нова и искам да кажа, че форума е страхотен. Относно фризьор в Слатина - мога да препоръчам фризьорски салон "Марая" , фризьорката се казва Марияна.  Салона не е много луксозен, но тя работи много добре и цените са много приемливи.
Аз веднъж се опитах да ползвам услугте на Марая и не стигнах до професионализма на работещите в салона. Пушеха си вътре, а помещението не се вентилира и беше доста непредразполагащо за релакс.
Напоследък ползвам услугите на Стилисимо (в блокчето до базара, където има шивашки услуги, Еврофутбол, рехабилитатори и още един фризьорски салон).  Една висока мацка ме коафира и преобладаващо съм доволна. Диди се казва  newsm78.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Малко офф, но да използвам темата за фризьорски салони и да попитам Blush Някоя от вас ходила ли е в новия салон на бул.Евлоги Георгиев, намира се точно с/у Военната академия?Ако сте ходили бихте ли споделили как е , какви са цените и т.н.Търся си салон, където цената на подстригване и сешоар да не е повече от 15лв и да се намира или в центъра или около Мадрид, Евлоги Георгиев и въобще в този радиус

# 13
  • sofia
  • Мнения: 4 296
препоръчвам ти Стилисимо,аз ходя там от 1,5г и сега от там се връщам,маникюр,педикюр,корени,сешоар,подстригване,почистване на лице и маска-38лв
козметичката ми е приятелка и фризьорката вече.Диди е собственичката и се занимава с това от 15г,имат и още един салон в Хаджи Димитър мисля,екипа е много готин

# 14
  • Мнения: 7 107
Люба, как се справят с епилация козметичките им и коя да си избера в Стилисимо? И ориентирки на цени, ако не те мъча.

Общи условия

Активация на акаунт