Какви искате да бъдат съпругите ви?

  • 1 163
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Интересно мие, какво харесват мъжете във жените, с които искат да споделят живота си? Споделете какво качество най-много искате да притежават вашите половинки. Трябва ли задължително да бъдат красиви? Ако са прекалено чувствителни и скромни как ще ги възприемате?

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
тъй като тати не знае бг език, но пък аз зная какво да иска от жена си - спокойните, уравновени и грижовни жени, но като сме заедно никакви домашни дейности, само лайв и зака4ки! не оби4а мърморещи, дребнави и мнителни, ревниви и мързеливи! за красивите, ако е красива да е вси4ко друго, но ако не е толкова много красива, поне да е другото! Peace

# 2
  • Мнения: 3 164
добра домакиня knit

грижовна майка newsm64

страстна любовница  luvbed

 

# 3
  • Мнения: 1 047
Харесвам всичко хубаво.Искам да е позитивно настроен човек,да говорим на един език(да имаме общи интереси,да се смеем на шегите си и да се изслушваме).Искам да е лъчезарен човек.Да не е мързелива.
Ако е красива добре,макар,че всеки има различно разбиране за красота,а и красотата е до време,а характера-за цял живот.
Ако са прекалено чувствителни и скромни,не виждам нищо лошо,стига скромността да не се отнася       и за секса.Там искам да е сексуална хищница. Laughing

# 4
С две думи - Истинска жена!

# 5
  • Мнения: 1 370
добра домакиня knit

грижовна майка newsm64

страстна любовница  luvbed

 


Най-добрата комбинация

# 6
  • Мнения: 130
 Ми тя мойта половинка си ги притежава всички качества-и писани, и неписани!!!! Обаче най-благодарен съм на милото ми за безкрайното търпение!!!Благодаря ти, МИЛО newsm51 newsm51 newsm51 newsm48

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405

Това рогатото накрая оставя в мен странно усещане....   mrstraetz

Общи условия

Активация на акаунт