не дава да му мия пишока?

  • 1 329
  • 10
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Хм сина от около 2-3 седмици не дава да му мия пишока, като когато започна процеса - отказваше /т.е. ревеше и се дърпаше/ дори при смяна на памперса. Не е зачервен, забелен е от както той стана на 6месеца /дозабелиха го в Пирогов, че не бях се спрявила перфектно и беше "събрал" малко кремче  Mr. Green/. Така, че изкл. физически да го притеснява това. Предположих, че тъй като го мия в началото на банята и е възможно да му  ебило неприятно, от по-топлата вода и с времето да е събрал негативни емоции - но въобще всеки опит да му пипна пишока във водата или извън нея се увенчава с дърпане и в крайна сметка с рев, ако съм настоятелна.
Хайде дайте идея - имали ли сте случаи, какво сте направили или пък какво мислите по въпроса.
Педито препоръча 20-тина дни да го оставя на мира и да не го закачам- да позабрави каквото и да има на ум и после пак да се пробвам с тоалета ама мен ме е страх да не се замръси повечко?
  bouquet

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Подкрепям мнението на педито ти!Явно възръстта им е такава, че като се заинатят за нещо че е страшно и край.Играйте в банята, забавлявай го, не не пипай пишката.Нека забрави и приеме къпането за игра.След време опитай пак.

# 2
  • Мнения: 312
и ние имахме подобен проблем с моя хубостник. в крайна сметка се разбрахме - или той сам, или аз...  Mr. Green

# 3
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Подкрепям мнението на Биляна.Нека позабрави малко и после пак ще опиташ bowuu

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
и моя откакто попорасна малко се дърпа,но аз не го оставям на мира докато не го почистя
понеже бърза да цопне във водата ,мия го там колкото мога ,а после при обличането го закачам и му давам нещо да си играе и така на няколко опита успявам да проверя положението

предполагам,че самия допир го кара инстинктивно да ме бута

# 5
  • Мнения: 5 622

 Съпруга ми къпе изцяло малкия. Аз много рядко, когато той не е в къщи. Той всеки ден, като го мие, му измива и пишлето, както мие собствения си пенис, със същото внимание  Wink

# 6
  • Мнения: 934
Ами хубаво са ти казали - остави го на мира, поне за известно време. Нищо няма да му стане. И моят син така едно време мразеше да го пипам, от дъжд на вятър успявах да направя нещо набързо във ваната, и толкова. И да ти кажа - никога не съм виждала никаква мръсотия събрана, нито бяло, нито нищо.

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами ако може още мнения - побут

# 8
  • София
  • Мнения: 3 421
 И нашият малчуган не дава да му се пипа въобще пишлето.
Аз много се притеснявах, да не стане някакво възпаление и т.н. Но след консултация с доктор се успокоих и го уставих на мира. Само гледах все пак да го облея с чиста вода хубаво.
 Сега сякаш е позабравил и дава от време на време.
 Вече мисля да вкарвам баща му в банята с него и да си показват взаимно какво правят и така да решим окончателно "проблема".

# 9
  • Мнения: 14 654
аз пък смятам че не може 20 дена да не се мие пишката на детето.ще започне да го сърби,да се подръпва.ако пропусна дори една вечер да измия цецо,той започва да казва че го сърби и трябва да се къпем.може да му предложиш на детенцето ти сам да се мие или когато е седнал в коритцето или в леген,под водата да го измиваш.щом си сигурна че няма някакво възпаление-не се тревожи-ще се справите

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
catnadeen, гледай водичката, с която поливаш след това да е хладка, да си е точно телесна Т, като пипнеш с рака да не я усещаш нито топла, нито студена. Това си е доста чувствително място и ако си го поливала с по-топла вода, може да му са останали неприятни впечатления.
Иначе не знам дали да не го "закачате" дълго време, почиствайте я все пак, дори и да е по-рядко. Бъдете по-внимателни и Дани ще преодолее неприятните спомени... Да не е било възпалена нещо и да го е боляло, или пък да "дърпате" много нагоре и да го боли? Хич не знам... дано мине скоро...

Общи условия

Активация на акаунт