да попитам за 8.г.с

  • 580
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте искам да попитам 8 г.с. кой месец се пада,влизах в bg-mama в развитие по месеци но не можах да разбера как да изчесля ,8. г.с как се води от последната дата на първия мензис или от самото оплождане моля някой да ми обясни по подробно  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 88
даже вече съм в 9.г.с

# 2
  • Мнения: 201
Това би трябвало да е все още втори месец. Аз го смятам така: терминът ми е на 16 октомври и всеки месец на 16-то число влизам в следващия месец. Това е.   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 092
Аз пък доколкото разбирам не се броят точно така месеците, но пък има достатъчно литература по въпроса , така че пуснете търсачка.Успех и лека бременност.  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
2 месец Wink

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 916
Г.с. се броят от датата на последната менструация.
8-ма седмица, мисля че е втори месец.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 659
8 г. седмица е втори месец и се брои от датата на последната менструация

# 7
  • Мнения: 144
Здравейте искам да попитам 8 г.с. кой месец се пада,влизах в bg-mama в развитие по месеци но не можах да разбера как да изчесля ,8. г.с как се води от последната дата на първия мензис или от самото оплождане моля някой да ми обясни по подробно  Simple Smile

1 лунарен месец=4 г.с; 10 лунарни месеца=40г.с.....ти си начало на 3 лунарен месец по моему  Wink

# 8
  • Мнения: 3 089
лунарните месеци са ясни - седмиците се делят на 4 и каквото се окаже, това е лунарният месец.

иначе за реален месец от бременността, ver4e го е казала най-добре. датата, на която е определен терминът, бележи началото на всеки нов месец.

# 9
  • Мнения: 2 035
Момичетата са ти го обяснили правилно. Иначе аз ползавам това  Peace:
http://mujweb.cz/www/valka/kalendar.jpg

# 10
  • Варна
  • Мнения: 478
Точно така ти си в края на втори и началото на трети месец.Лека бременност ти желая.

Общи условия

Активация на акаунт