между пръстчетата на краката

  • 1 139
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
като подсушавам след баня краката на дъщеря ми, забелязах че кожичката между най-малкото пръстче и безименното леко се е напукала и мирише като на изпотено...предполагам , 4е всичко идва от това, че сме вечно в чорапогащник или в чорап ,а нощем спим в ританки и кожата между пръстите на краката рядко диша свободно...в същото време не смея все още да я пускам боса из къщи -все пак още си е хладно...след баня с какво мога да мажа кожичката м/у пръстите...мисля си за кремчето с/у подсичане, риванолче...знам ли и аз newsm78...спирт ми се струва доста агресивно Rolling Eyes.... #Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Здравей!
Според мен просто трябва хубаво да я мажеш с бебешко олио там,за да не изсъхва кожичката.Иначе аз никога не съм обувала ританки или чорапки при спане,просто в студеното време спяха в чувалчета,но пак боси.Не знам,самата мисъл на мен някой да ми обуе чорапи при спане,ме е карала никога да не обувам и на тях Peace

# 2
  • Мнения: 257
нашето чувалче беше зимно и е вече доста топло за него....ползвам един гащеризон тип ританка като пижамка за през ноща

# 3
  • София
  • Мнения: 9 826
нашето чувалче беше зимно и е вече доста топло за него....ползвам един гащеризон тип ританка като пижамка за през ноща
На мен свеки ми уши лятно чувалче,ама съвсем лятно-от плат за чаршаф.Така хем на бебчо му е босо и комфортно,хем ти няма да се притесняваш,че е отвито. Peace

# 4
  • Мнения: 4 414
ако проблемът е от това, че е вечно обуто крачето, просто трябва да стои босичко известно време през деня. ако има раничка, прахчета от типа на "немибацин" мисля, че ще свършат добра работа - действат бързо, ползват се и за пъпчетата на бебоците, значи стават за малки човечета Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Do Charla

Vazmozhno e da stava vapros i za gabicki.Taka mirishat kracetata sled kapane - na izpoteno.Nie imahme sashtij problem idvasht ot neprekasnato obutite kraceta.Detskata dermatolozhka ni izpisa Daktakort za mazane v prodalzhenie na edna sedmize sutrin i vecer i vsicko se opravi mnogo barzo.Konsultirai se s kozhen ako problema ne izcezne i prez ljtoto kogato po cesto deteto shte e bosicko.Daktakorta e tocno za deza pri gabicki na kracetata no trjbva da popitash ot kolko godinki moze da se polzva - mojta dashterj e 4 i polovina!

Cao

# 6
  • Мнения: 1 089
И ние имахме същия проблем, използах бебешка пудра, пръсках между пръсчетата, или чорапчетата преди да ги обуя. Определено имаше ефект.

Общи условия

Активация на акаунт