Детски магазин ,в който да намеря нещата от които се нуждая

  • 729
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Здравейте на всички! Най-вероятно тази тема сте я коментирали във форума, но ще ви помоля още веднъж да се включите.
Искам да съчетая пътуването си до София идната седмица с обиколка по детските магазини. И ако може да ми препоръчате някои магазини,  в които бих могла да намеря повечето от нещата нужни за едно новородено. Досега съм ходила само в Премама,но ми се иска да разгледам и другаде. Конкретно ме интересуват  - колички( най-различни видове - и от по-високия ценови клас), спални комплекти и детски дрешки(+комплект за изписването).Благодаря ви !

# 1
  • Мнения: 607
Аз бих ти препоръчала Пинокио в Дружба1.Там само продавачките са малко сърдити,но иначе имат хубава стока.

# 2
  • Мнения: 2 849
http://www.yes.bg/category.php?city=1&cat=264
прегледай тези адреси и мой съвет - Naughtyпо-дълече от пинокио .Да плащаш и да ти се сърдят ,няма нужда . Crossing ArmsДва пъти съм пазарувал ,количка и столче и все сърдити там .

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Здравейте на всички! Най-вероятно тази тема сте я коментирали във форума, но ще ви помоля още веднъж да се включите.
Искам да съчетая пътуването си до София идната седмица с обиколка по детските магазини. И ако може да ми препоръчате някои магазини,  в които бих могла да намеря повечето от нещата нужни за едно новородено. Досега съм ходила само в Премама,но ми се иска да разгледам и другаде. Конкретно ме интересуват  - колички( най-различни видове - и от по-високия ценови клас), спални комплекти и детски дрешки(+комплект за изписването).Благодаря ви !


Нали знаеш, че в Пловдив е склада на Чиполино, не че са висок клас колички......Само казвам......ние сме с такава и все си мисля, че можеше и по- добре, но........за такава цена- толкова

# 4
  • Мнения: 5 255
Конкретно ме интересуват  - колички( най-различни видове - и от по-високия ценови клас), спални комплекти и детски дрешки(+комплект за изписването).Благодаря ви !

Малечко  Peace на този адрес  Wink
Успех   bouquet

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Бебемаркет
Магазина на Макси-Кози в кв. Лозенец

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Малечко.Повечето колички са много хубави и определено са висок клас.

# 7
  • Мнения: 535
Малечко.Повечето колички са много хубави и определено са висок клас.

Съгласна съм! Само че според мен си струва единствено, може би количката да си купиш от тук. Аз също съм от Стара Загора, но сега живея в София. Преди седмца си бях в С.З. и повярвай ми, останаха ми очите по детските магазинчета - не си въобразявай, че в София има кой знае колко повече неща, даже може и да е по-скъпо.

Само за количките е вярно, че и аз разбрах, че в С.З. няма Макси Кози - ако държиш на тази марка.

Иначе само да ти кажа, че имам 1 приятелка от С.З., която просто си звъни в магазина в София (намира им телефоните по интернет) и си пита - имате ли това и това и досега не са и отказали да и доставят нещо, така че и това е вариант за в бъдеще.

Успех с покупките!

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Малечко.Повечето колички са много хубави и определено са висок клас.

Съгласна съм! Само че според мен си струва единствено, може би количката да си купиш от тук. Аз също съм от Стара Загора, но сега живея в София. Преди седмца си бях в С.З. и повярвай ми, останаха ми очите по детските магазинчета - не си въобразявай, че в София има кой знае колко повече неща, даже може и да е по-скъпо.


Да и аз като бременна обикалях по Пловдив и Стара Загора за колички и креватчета   ...............и щях от Стара Загора количка да си взема, но мъжа ми държеше да намерим прословутия склад на Чиполино.........а от Пловдив пак до Стара Загора за една количка.......и то в онази жегаааа

# 9
Малко май съм закъсняла с отговора, но в КВ. Дружба има голям магазин има и колички. А за хубави детски дрешки можете да намерите в ж.к. Илинден, срещу 3-та градска болница, детски магазин "Стефи 99".

Общи условия

Активация на акаунт