Дали са зъбки

  • 1 043
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
От една седмица съм пред страшно чудене и ровене в търсачката-Дали на сина ми му избиват зъбки вече?Все още е доста малък-другата седмица прави 3 месеца,обаче...
1.Много слюнки
2.Прави балончета
3.Лапа си ръцете и се дере нон стоп и  като му сложа пръста си в устата му (кокалчето) започва да го стиска много яко(това го направих няколко пъти,за да се уверя ,че си чеше венците)и по моята логика го прави( ама и аз как го обясних)
4.Когато си лапа ръцете не ги смуче ами си натиска венците и горе и долу
5.Има смущения в съня
6.Обаче температура НЯМА
7.Имаше силна хрема( е беше болен,но и след като го излекувахме пак продължи ден-два)
8.Пак повтарям-много плаче и си лапа ръчичките

Та...вие какво мислите по въпроса?

# 1
  • Мнения: 4 978
И на мен на зъбки ми прилича, не е задължително да има температура.

# 2
  • Мнения: 3 760
И на мен на зъбки ми прилича, не е задължително да има температура.
Подкрепям.
Имай предвид, че ако са зъбки не се знае кога ще избият - може чак в 7-ми месец като през цялото време ще ви мъчат  Cry Надявам се да не е този случай!  Praynig Давай чесалки за венци - и ние сме с тях от близо два месеца, а все още не се е показало зъбче.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 166
При сина ми беше същото и тъй като не разбирах го заведох при педиатъра, защото започна и да ме хапе много. Казаха ми, че наистина е от зъбките, но първия проби чак след като стана на 7 месеца. Температура не е вдигал нито веднъж, а преди два дни му проби пето зъбче.

# 4
  • Мнения: 748
и ние ядем пръсти всякакви от доста време, ама още не са се показали зъби.
обаче е на периоди. понякога не дъвче така настървено всичко.

# 5
  • Мнения: 8 505
Може и зъби да го мъчат,но не се знае колко време ще мине докато избият.
Освен това към 3.месец се доразвиват слюнчените жлези-оттам е многото слюнка,това да не те притеснява.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Струва ми се малко бебчето за зъби, но пък историята познава и изключения.
Точно на вашата възраст Дияна ги правеше същите номера, но 1вото зъбче излезе чак в 6тия месец.

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Мариелка от третия месец започна да дъвче всичко,каквото и попадне,но до 8 месец нямаше зъб,за 1 месец ги изкара 5 броя. Mr. GreenТака,че не е гаранция,че сега ще излязат,стискаме палци за леко и безпроблемно пробиване на вашите зъбки.

# 8
  • Мнения: 528
И на мене на  tooth ми прилича.На нас ни почнаха лигите по това време.Да не говориме че всичко каво докопа е в устата.В момента са лиги до петите.Втора вечер се събужда с рев все едно някой я бие.Изкара ни акъла онази вечер както си спеше изведнъж започна да плаче неистово.Първия път си мислех че бълнува но вече като стане не търпимо станахме и една съседка мед.сестра и майка ни каза какъв е проблема.Е все още нямаме  toothа виж вече на колко месеци сме.

# 9
  • Мнения: 106
Дъщеря ми запо4на да се плюн4и много и да си яде пръстите преди 3 месеца а сега още няма зъб4е
Никненето на зъби е съпроводено 4есто от температура,разтройство,неспокоен сън както е при вас
Не е изклю4ено да са и зъбки,ако е така дано никнат леко

# 10
  • Мнения: 2 271
На вероника също от 3м започна обилното слюноотделяне и постоянно лапане на ръцете.На 4и1/2м и избиха двата зъба(все още са си толкова-вече 4 месеца).без Т и никакви други симптоми.затова е възможно и при вас да започва разтежа.

# 11
  • Мнения: 670
Имахме същите симптоми в 4-ия месец, но зъби ни поникнаха в началото на 9-ия.

# 12
  • Мнения: 46 488
Повечето бебета на тази възраст се държат така, не е задължително да ги мъчи нещо  Peace

# 13
  • Мнения: 11 534
Беба,когато беше на 2-3 мес се държеше по същият начин,но все още нямаме зъб,а вече е на 7.5 мес.Вероятно е период през който всеки минава.

# 14
  • Мнения: 3 929
И ние бяхме така още на 2 месеца, вече сме на 7 месеца, но нямаме зъбче.

Общи условия

Активация на акаунт