Трябва ми пожелание за 24 май .

  • 4 585
  • 5
  •   1
Отговори
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
На детето му искат пожелание за 24 май към 1 и 12 клас , а аз нямам никаква идея . Моля ви за помощ , че ми трябва за утре . А тя се сети сега да ми каже .

# 1
  • Мнения: 723
Как трябва да изглежда? Колко да е дълго? В рима ли трябва да е? Две отделни ли да са? Мога да ти напиша в рима веднага, само ми обясни по-подробно. Ако се интересуваш, пиши на лични!  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И на мен ми трябва пожелание за 24 май , за завършването на първи клас . Госпожата иска да поздравя децата от името на родителите , естествено трябва и тя да е включена в речта . Ще съм благодарна за всякакви  идеи подходящи за случая .

# 3
  • Мнения: 122
здравейте
и на мен ми трябва за утре едно такова пожелание, както за 1ви клас така и за 12клас.
Цитат
Госпожата иска да поздравя децата от името на родителите
Помагайте, моля

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета , моето мина импровизирано , общо , взето така : Мили деца , искам от името на вашите родители да ви поздравя по случай завършването на учебната година . Изминахте дълъг път от момента в който прекрачихте за първи път прага на тази класна стая , започвайки от А  и Б , от едно и две - та чак до тук . Искам да ви пожелая весело прекарване на ваканцията и на есен с нови сили да покорите още по-успешно новата учебна година. Също така благодаря и на вашата госпожа , която през годината беше неотлъчно до вас и предаде знанията и обичта си на всеки един от вас.
Докато поздравявах децата им раздавах подготвини книжки за подарък , а поздрава на госпожата също беше придружен от подърък . Общо взето мина добре , пожелавам и вас  успех.

# 5
  • Мнения: 670
BubetoTheCool, усещам че си измислила нещо интересно...
Хайде майчета, кажете си пожеланията..
От 14 май чакам, а никй не пише..

Общи условия

Активация на акаунт