Съвет за ортодонт

  • 730
  • 4
  •   1
Отговори
    Мили мами,имам 7 годишно момче.Вече му пораснаха няколко постоянни зъба,но някои растат накриво.Моля ви,ако някой е имал подобен проблем да ме посъветва как да се свържа с ортодонт.А също и колко струва това лечение.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 723
Мога само да ти кажа къде има добри ортодонти - в Софийска градска стоматологична клиника (на ул."Иван Вазов"). За цените знам само, че по принцип при ортодонтите всякакви манипулации са скъпи. Пожелавам ти успешно, бързо и безпроблемно лечение на детенцето! Peace

# 2
  • Мнения: 730
Около 200лв струва апарат за изправяне на зъбите.Отделно всяка седмица за стягане и така-поне 4-5 месеца,зависи от случая,може и повече и по-малко.Но ако се носи постоянно помага.

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 901
Моята дъщеря беше с брекети, носи ги около година и половина -2, но знам, че се поставят след излизането на всички постоянни зъби.

На Роси и ги сложиха  към 10 - 11-та годишнина, така, че на вас ви е рано, макар, че това не пречи да се консултирате с ортодонт.

Самите брекети  бяха около 600 долара, но ги давахме на вноски, при  преглед, който е всеки месец, носихме определената сума.

Това е, което аз знам  Simple Smile.
Успех и ще се оправи детенцето!

# 4
Благодаря на всички за съветите. Много ми помогнахте да се ориентирам относно цени и др. Нели благодаря за подробната информация.

Общи условия

Активация на акаунт