Отговори
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
жаб4е написах заглавието по4ти същото като твоето,защото не измислих друго Crazyнадявам се да не се сърдиш.но понеже това гълаб4е ни донесе много късмет миналата седмица и реших да продължим и тази седмица с него.аз съм станала много ранобудна.сабудих се още в 6 4аса.хайде който си 4ака да се хвали а да не си трай. Laughingставайте поспаланки да пием кафенце заедно  bouquet

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 11:53 от dobito

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 527
добро утро момичета,честита ни темичка.на бремелинките лека и безпроблемна,на нечакащите тази седмица(включително и аз),бърз скок към отчетните.

# 2
  • Мнения: 2 123
Очевидно е, че и аз вампирясвам. Дано седмицата ни е много по-топла и изпълнена с още повече хубави бебешки новини!
Аз изкарах един приятен и угоителен уикенд /в събота при майка ми, а в неделя при свекърва ми на трапеза/ и сега с нови сили тръгвам да дерзая на служебния фронт Confused Искам следващият месец да мине по-бързо и вече да се настройвам на отпускарска вълна.
Ето и по едно аромтно кафе за разсънване

# 3
  • Мнения: 267
Здравейте поспаланки!
Dobito, добре си направила като си вързала гълъбчето и тази седмица - то явно носи късмет Simple Smile
Irini, това кафенце много ме изкушава и сега мисля да си глътна едно за събуждане.
Хаде ставайтееее!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 560
Добро утро на всички момичета,

Таз седмица ми се очертава много натоварена - направо ми се иска да е свършила вече, да не говорим, че към края си чакам и лелката. Тъй като тия дни няма да има много от сега ви пожелавам да видите много  EFP тези две седмици.

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 09:27 от green_dawn

# 5
  • Мнения: 2 096
Добро утро момичета. Весела и бебеносна седмица ви желая! stork-girl stork-boy
На мен тази сутрин температурата ми беше изненадващо ниска, но ще видим за какво свидетелства това.
Надявам се да сте оползотворили хубавото време през почивните дни и да сте направили някоя и друга разходка из природата. Аз не можах да се възползвам, защото през weekend-а започнах пролетен козметичен ремонт у нас и не се виждам да изляза от него в близките 2 седмици поне. Но хубавите дни предстоят!!
А колкото до кафето отивам и аз да си направя едно и да се включа към компанийката, че после ще изчезвам да боядисвам.
Хайде лек ден от мен!

# 6
  • Мнения: 998
Добро утро и от мен, присъединявам се към пиещите кафенце  Crazy

Аз направо съм пред побъркване вече, трябва да ми дойде днес, от 3 дни имам леко кафеникаво течение, всеки ден си плача, че не е станало, обаче и самата лелка не е дошла, но пък какво е това течение идея си нямам Rolling Eyes

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Хелоу!!! Весела седмица на всички и много хубави новини  Hug

Съжалявам за Жабчето и всички с лелки, ама горе главите! Вижте Страчателката как хубаво изглежда с коремчето  Crazy дано всички сме така някой ден  Praynig

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Здравейте и успешна седмица на всички!   bouquet

Вчера преживях един кошмарен ден  Confused - тази лелка такова идване му направи, че сега още повече от всякога ми се иска повече да не я виждам  Mr. Green . Така ужасно не ме е боляло сигурно от години... след няколко по-слаби обезболяващи и никакъв резултат, накрая се дрогирах с течен аналгин и поспах 2 часа. Днес съм леко неориентирана ама ще ми мине.  Crazy Лошото е че и лекинко се поотчаях вече  Confused и какви ли не лоши мисли ми минават през главата...

# 9
  • Мнения: 267
Sky angel, гледах ти графиката като каза че ти е ниска температурата. Наистина е малко ниска в сравнение с предните дни, но като цяло не е ниска. Заинтересувах се, защото моята тази сутрин беше 36.1, което ми се струва прекалено ниско. Иначе ми е към 36.3 - 36.4. Струва ми се че нещо не ми е в ред с такава ниска температура.
GERA, това твое зацапване да не се окаже едно такова сладко дето ще дойде след 9 месеца? Не се шашкай ами изчакай още ден-два и си направи тест ако не ти дойде. Не храни напразни надежди предварително, да не стане като жабчето. Късмет! Simple Smile

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Лелии станах нарицателно вече  Mr. Green Ама много боли от разочарованието, да знаете, още не ми е минало, събуждам се сутрин с един такъв горчив вкус в устата...

Гера стискам ти палци да е бебче  Praynig

Sky angel а цервикалната слуз как е?

За ниските температури - ако мерите с дигитален термометър е нормално да са по-ниски температурите. Освен това зависи къде мерите температурата. Най-високи стойности показва ректалното мерене, после е вагиналното и най-ниски са стойностите при оралното мерене.

# 11
  • Мнения: 998
Е,това зацапване може ли да е 3 дни вече  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро, мацки!

Първо да честитя на бременелките! На всички не-очакващи тази седмица - също успех!  Praynig

Аз прекарах божествено в Гърция. Категорично мога да кажа, че вече съм убедена, че рай има, а аз видях неговата демо версия!  Wink Не мога да опиша с думи всичко, защото нямам думи. Но наистина видях рая! И като гледка, и като усещане!

Също така лелката трябваше да ми дойде в четвъртък, но още я няма. Днес обаче си ме наболява баш като че ще ми дойде, предполагам че ще се олеля до ден. Възможно ли е от пътуването, смяната на климат и емоциите да ми се е забавила толкова и сега да дойде със страшна сила, когато вече не съм на море и басеин?  newsm78 Щото ние овулацията я пропуснахме и ще е цяло чудо да е друго, освен обикновено закъснение!  Naughty

Съжалявам, че няма да мога да дойда довечера на срещата, но у дома ме чакат 3 торби дрехи за пране, къща за оправяне, гладен мъж и мноооооооого, ама мноооооооого сърдита котка! Но пък ще пусна снимки, веднага щом сваля няколко! Обещавам!  Peace Спокойна седмица на всички!

# 13
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
И аз се приесъединявам към пиещите кафе!
На нечакащите да не дочакат, а на тези които им дойде, хайде всички с нови сили другия месец!
Аз днес съм на лекар и да ми стиската палци, че ми е доста притеснено  ooooh! Whistling

# 14
  • Мнения: 267
Жабче, казваш че дигиталния термометър показва малко по-ниско, и че ректално температурата е по-висока. Аз меря ректално със живачен термометър и температурата ми е 36.1. Ами ако я меря вагинално с дигитален тя значи ще е 35 и нещо! Това вече незнам дали може да се нарече нормално! Аз съм като хладилник! Дано това не е някакъв проблем пак, защото вече проблемите ми дойдоха в повече!

Общи условия

Активация на акаунт