СПЕЦИАЛИСТ В БУРГАС ЗА МАХАНЕ НА БЕНКА

  • 928
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
не съм сигурна точно какъв трябва да е лекарят, за да може да извършва такава процедура, но ако някой може да ме упъти към конкретен специалист ще съм много благодарна.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В трета поликлиника, на третия етаж, в онкологията има кожен кабинет. Вземи си направление от личния лекар.

# 2
  • Мнения: 65
благодаря за отговора, изобщо не съм се сетила за 3-та поликлиника!

# 3
  • Мнения: 3 251
Ако е д-р Кръчмарска или Кръчмарова/не помня точно името!/ бягай възможно по-бързо и по-надалеч.
Виж тук кои специалисти работят/д-р Радев имам в предвид/ и пусни ЛС на Чоколина, тя търсеше инфо за д-р Калудов.

# 4
  • Мнения: 5 539
Доктор Радев ми е махал папилом /мисля, че така се казваше - някакъв израстък като бенка в устата Embarassed/. На частно беше и останах доволна. После прати папилома да го изследват дали не е злокачествен. Преди 2 години ми взе за всичко към 60-70 лева

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
пусни ЛС на Чоколина, тя търсеше инфо за д-р Калудов.

Питах за д-р Маджаров, против Калудов Касиди изписа 20-стр. тема - не бих отишла при него.

# 6
  • Мнения: 3 251
пусни ЛС на Чоколина, тя търсеше инфо за д-р Калудов.

Питах за д-р Маджаров, против Калудов Касиди изписа 20-стр. тема - не бих отишла при него.
Извинявка,Чоколина!  bouquet
Чела-недочела, разбрала-недоразбрала, ама иначе и съвет давам...
Но иначе, явно пак имаш мнение/инфо за Калудов, макар и негативно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Моля, няма защо  Heart Eyes!

# 8
  • Мнения: 65
Доктор Радев ми е махал папилом /мисля, че така се казваше - някакъв израстък като бенка в устата Embarassed/. На частно беше и останах доволна. После прати папилома да го изследват дали не е злокачествен. Преди 2 години ми взе за всичко към 60-70 лева

за същия, който работи в Оксиком ли става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт