Къде да пробием уши във Варна?

  • 738
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Момичета, моля ако някой знае къде мога да пробия ушите на моето едногодишно момиченце във Варна, да ми каже. Благодаря предварително!

# 1
В Младост можеш да отидеш,също и във всеки козметичен център.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Козметичката, при която ходя също пробива уши. Пробила е на племенниците ми и деца на приятелки, има си необходимия лиценз за това.
Салона е на ул."Генерал Колев", но не съм сигурна за номера -от страната на сладкарница Неделя е. На около 30м. от църквата е. По телефона ще ти обяснят.
Казва се Пламена, тел 60-50-37

# 3
  • Мнения: 520
Козметичен Салон на улица Цимерман двайсет и някой номер. Много  е внимателна козметичката Peace

# 4
  • Мнения: 220
Благодаря. Познавам Пламена много добре - аз ходя при нея, но не знаех, че дупчи и уши. Ще отидем при нея.

# 5
  • Мнения: 311
Още една възможност - в поликлиниката на бившата Окръжна болница /сега мисля че се води IV ДКЦ, но може и да греша/ - д-р Костова. Проби ушите на бебчо за има-няма 3 минути. Сестрата също е много внимателна и мила. Препоръчвам ги горещо. Преди да отида при тях пробвах в Beauty  Academy, но... след като уговарях час месец и половина, ни прие една дама, която ми препоръча "да изчакам още 5 - 6 години", щото не можела да пробива уши на малки деца, че много мърдали...

Общи условия

Активация на акаунт