Малко новини

  • 1 693
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Бях се позагубила, но за това си имаше причина. На 19.04 Ния се заля с горещо кафе и бяхме 9 дни в Пирогов. После 2 седмици си бяхме на домашно лечение и ето ме отново на линия. Лошото е че в яслата и има Варицела и навярно към края на месеца пак ще се бъдем двенките вкъщи. Това е около нас, белези няма да останат по лицето, а за тези по гърдите се надявам също Praynig

# 1
  • Мнения: 3 634
О боже, миличката Ния...
Бързо възстановяване и дано варицелата ви прескочи... или бъде много лека.

Hug за мама и Ния

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Боже, какво сте преживели, дано всичко се размине бързо и наистина не останят белези. Целувки и прегръдки за Ния и мама от нас

# 3
  • Мнения: 6 315
Много сте преживели Sad. Дано белези не й останат изобщо на сладуранката и дано се разминете с варицелата или ако я кара - да е лека!  Hug

# 4
  • Мнения: 351
Мерси за пожеланията:)
Дано следващият път си излезна в желана и планирана отпуска.

# 5
  • Мнения: 2 327
Не са ти хубави новините... Но дано са последните такива.
Да оздравява бързо детенце Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
И от мен - стискам палци да не излизаш пак в отпуска.  Praynig

# 7
  • Мнения: 313
бързо оздравяване и възстановяване. Не се притеснявай за белезите  smile3525 ( зависи от изгарянето ) обикновено се заличават.

# 8
  • Мнения: 351
Изгарянията са по-тежки по гърдите. Тук можете да видите малко снимки от престоя ни в Пирогов. http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=ESPufY

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЦЕлувки на малката! СЪжалявам за лошите новини, дано скоро нямаш подобни! Желая всичко да оснате само лош спомен и само снимките да напомнят за случая! Дано зарасне и изчезне всичко! А на теб - много топли прегръдки и целувки!
Уф скъса ми се сърцето като я гледах с тези обгаряния... не знам за теб - сигурно е било страшно, а и като знам какво е по болниците - сигурно още си в шок!   bouquet БЪрзо възстановяване и на двете!

# 10
  • Мнения: 910
Изгарянията са по-тежки по гърдите. Тук можете да видите малко снимки от престоя ни в Пирогов. http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=ESPufY

Боже, горката душичка. Да се възстановявате по-бързо.

# 11
  • Мнения: 351
Мерси за благопожеланията Wink
Вече Прасчо е добре, пазя я от слънце, но в яслата сигурно не са много стриктни в спазването на моите указания:)
Надявам се това да ни беше първия и последен подобен  случай.

# 12
  • Мнения: 313
много ми стана мъчно като видях снимките, бързо оздравяване.  Hug Върнах се назад във времето, когато дъщеря ми си залепи ръката на котлона. Лошото при вас е, че изгарянето е на лицето, но се консултирайте и с добър кожен или пластичен хирург. На нас тогава ни изписаха някакво мазило, с което след упорито мазане белезите се заличиха. Като дете съм си горила и двете ръце и лицето и  за щастие белези също нямам. Дано се възстановите бързо и безпроблемно  newsm10

# 13
  • Мнения: 6 315
Много е преживяло детенце  Cry. Миличката! радвам се, че е добре и че белези няма да останат при тези изгаряния   Shocked. Аз да чукна на дърво не съм виждала до сега такова нещо, освен при голям човек, но май дечицата са доста по-силни в много отношения от възрастните.

Целувки на Прасчо (моят е Мечо, може да ги съберем - Пух и Прасчо  Laughing) и бързо възстановяване и никакви инциденти и болести повече!  bouquet

# 14
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Олелее, милото детенце Cry

И друг път съм го писала - аз живея втори живот благодарение на докторите от Пирогов, когато бях на 5 години се залях с вряла вода, изгарянето беше на 50% от тялото, от кръста надолу, много страшно. Лежах там сама, 40 дни, прохождах втори път. Щом помня и досега, смятай... Превръзки влачих много време и след като излязох от болницата. Лекарите от 'Изгаряния' са много добри специалисти, шапка им свалям, възстанових се напълно, нямам последствия, нито белези, освен един едва забележим на левия крак малко под коляното, но там кожа и месо липсваше почти до кокал Sick и със сигурност ми е правена някаква пластика.

Спазвай всичко, което са ви предписали, мажи, с каквото са казали - сигурна съм, че ще се възстанови добре детенцето, а след време може и да не си спомня, все пак тя е доста по-малка. И никакви аванси на 'другарките' в яслата - ще правят каквото трябва Naughty. Това е детето ти, което в момента има нужда от малко повече внимание, а не кукла, която като се счупи, утре да смениш с друга Close.

Общи условия

Активация на акаунт