Body lotion или Body milk?

  • 1 634
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Моля препоръчайте ми Боди лосион или боди милк за суха кожа. Кожата на краката ми е направо на люспи и все не мога да улуча на крем.
Благодаря.

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 13:16 от nadiagen

# 1
  • Мнения: 1 986
  Пробвала ли си на Нивеа? По-скоро млякото,защото е по-мазно от лосиона.

# 2
  • Мнения: 27 524
На Дав има за суха кожа и е много добър и не е скъп. От Нивеа не съм очарована, лепне ми.

# 3
  • Мнения: 2 039
Пробвай на Ейвън-има един лосион за тяло с витамини,голяма разфасовка(400мл),страхотен е и е доста изгоден като цена newsm10

# 4
  • Мнения: 5 299
  Пробвала ли си на Нивеа? По-скоро млякото,защото е по-мазно от лосиона.
И аз ти препоръчвам млякоото на Нивеа. Лосиона не е за суха кожа, и няма да ти свърШи работа, но млякото е доста мазно и е страхотно. Като цяло Боди милк_а е по мазен от лосиона. bowuu

# 5
  • Мнения: 686
Аз си взех новия крем-лосион на Nivea  с витамин Е, гинко-билоба, масло от ший и съм много доволна! "люспите" изчезнаха   Grinning

# 6
  • Мнения: 2 039
А,знаеш ли какво още се сетих:гел-олиото на Джонсън за бебета(дето се маже на мокра кожа).И аз имам много суха кожа и определено ми помага след баня.А може за всеки ден да се мажеш с мляко или лосион,но тя от олиото кожата просто не изсъхва до следващия душ  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 017
Тъмно синьото боди милк на Нивеа  Peace
СъЩия проблем си имам, само то ме спасява...През лятото минавам на по леко мляко след сутреШния дуШ (тъмносинята нивеа само вечер), но не лосион, заЩото не ми е достатъчно.

 Сега са пуснали на Dove един, с кератин и моркови...ПодходяЩ за по бързо почерняване, изнендваЩо достатъчно мазничък е   bouquet

# 8
  • Мнения: 101
Eudermol 8 на Талодерма!Прави чудеса,а и е специално за суха и много суха кожа.Не вярвах,че български продукт ще е толкова ефикасен... но е факт. newsm10

# 9
  • Мнения: 258
на Ив Роше има страхотни млека за суха кожа newsm10

# 10
  • Мнения: 5 317
На Талодерма-Еудермол 8;

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Пробвай на Ейвън-има един лосион за тяло с витамини,голяма разфасовка(400мл),страхотен е и е доста изгоден като цена newsm10

много е готин да.по време на бременността се цапотех и с него....

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Моля препоръчайте ми Боди лосион или боди милк за суха кожа. Кожата на краката ми е направо на люспи и все не мога да улуча на крем.
Благодаря.


И можеш м/у другото да си поправиш и заглавието на темата. Wink
bOdy Без лоши чувства. Flutter

# 13
  • Мнения: 13 512
Бебешкия гел на Джонсън.....мнооого съм доволна от него, кожата става като кадифе. В банята ми има поне оше 7-8  лосиона за тяло на различни парфюми, но това е най-доброто,което съм пробвала

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 208

Цитат
И можеш м/у другото да си поправиш и заглавието на темата. Wink
bOdy Без лоши чувства. Flutter

 Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт