Независим новинарски сайт

  • 1 813
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 278
Привет на мацките!  Grinning

Ето един линк за вас, може да ви е интересен и полезен.

http://www.emigrant-bg.com/

# 1
Благодаря! Ще го прегледам и най-вероятно ще го препоръчам.

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодарско Прокопи  Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 825
много хубаво е направен сайта, ама за Испания няма нищо  Sad
Ти къде се загуби? Прибра се в Родината и забрави за нас  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 7 914
Интересна страничка! Благодаря  bouquet

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря и а3 bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
sega razgledah po-podrobno....iimame daje kulturni subitia w kraq na mai  newsm44 newsm44 newsm44

# 7
  • Мнения: 3 491
Благодаря, Деметра, и на мене много ми хареса   bouquet! При това предлагат RSS, за мързеливите като мене, които обичат новините да им идват на крака, без да им задръстват пощенските кутии  Heart Eyes.

# 8
  • Мнения: 1 278
много хубаво е направен сайта, ама за Испания няма нищо  Sad
Ти къде се загуби? Прибра се в Родината и забрави за нас  Crossing Arms

Ще трябва да проверим, защо така Испанията липсва!  Simple Smile

А за загубването... ъмм, всъщност да - усилено се опитвам да забравя за вас  Blush
Просто, защото Родината и аз нещо не можем да се сработим от доста време насам. Затова се опитвам да не поглеждам назад и така, без да искам не поглеждам и тук  Embarassed

Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.

amei - че, какво стана при вас, бре?  Grinning Какви са тия алпинисти по главата ти? Аз все още имам чувството, че си в 40 и не знам си коя си седмица и всички дружно се напъваме барем вземе, че потръгне, а то вече по главата ти се катери!  Grinning 

Прокопи!!!, утре на Малпенса в ранни зори и да не го изпуснеш, че ще трябва да го поеме Niki1  Grinning

блажка, радвам се, че ти харесва. Ще предам на авторката    bouquet

# 9
  • usa
  • Мнения: 2 113
хубав е сайта, ама защо щатите са ограничени само до чикаго  newsm78?
и вземи обуй чорапи на детето!!!

# 10
  • Мнения: 7 430
Ехе...кой се появил - гордата мЪжка майка... Hug
Мила Деметра  все за теб се сещам като си помисля дали искам трето дете Mr. Green

Прегръдки и целувки на славните юнаци Wink и благодарско за сайта  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 278
и вземи обуй чорапи на детето!!!

и топлинки!!!


Мила Деметра  все за теб се сещам като си помисля дали искам трето дете Mr. Green

Дотук добре. Но какво се случва с искането след сещането? Надявам се, че не преминава в неискане  Grinning
Прегръдки и целувки и на вас   bouquet



# 12
  • Мнения: 2 825
Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.


Четох я аз темата  Wink и бях сигурна, че си ти  Simple Smile не можеш да бъдеш анонимна, просто стила ти е уникален Simple Smile
Съжалявам, че има толкова спънки по пътя на сръботването, но явно това е реалността, колкото и да не го признаваме и да се заблуждаваме  Tired

# 13
  • Мнения: 11 306


А за загубването... ъмм, всъщност да - усилено се опитвам да забравя за вас  Blush
Просто, защото Родината и аз нещо не можем да се сработим от доста време насам. Затова се опитвам да не поглеждам назад и така, без да искам не поглеждам и тук  Embarassed

Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.



Тъй, тъй, значи - първи клас. Докога ще завтаряме бе сестро?  Mr. Green  Whistling
Четох я темата и много се чудех да се смея ли, да плача ли? Не ти ли дойде на акъла да си разделите по на чашка с персонала остатъка от бутилката?  ooooh!
Благодарско за свежия полъх на родно и за сайта!  Hug

# 14
  • Мнения: 2 381
 
Прокопи!!!, утре на Малпенса в ранни зори и да не го изпуснеш, че ще трябва да го поеме Niki1  Grinning


Това не го разбрах, може ли пояснение.

Иначе разказа ти е страхотен, поздравления и по- малко "забавления" на родна земя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт