Ползвали ли сте детска кухня на "1-во експресно парти"?

  • 875
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 014
Въпросът ми е доволни ли сте от качеството на храната, която приготвят там. Имам предвид продукти, подправки, хигиена и т.н. Мисля да пробвам и търся отзиви от хора, които са я ползвали, т.е. мнения първа ръка.
Пускам темата тук, защото кърмя още бебо, захранен е на 6 мес. Сега е на 1г. и  2 мес., яде все още само жълтък, а и прясно мляко още не съм въвела. Ако темата не е за тук, моля модераторите да я преместят.

# 1
  • София
  • Мнения: 830
Е ако не си въвела месо, не сте за кухня. Но не разбрах от поста ти... Мляко също слагат- повечето им десерти са млечни, тъй че май не сте за кухня.

# 2
  • Мнения: 1 014
Всичко останало (месо) е въведено, разбира се без луканка и пържоли  Laughing Аз мога и да не  поръчвам десертите и без това не съм привърженик на оцветените и ароматизирани нишестета. Доколкото знам може и поотделно да се взима, а не цялото меню. Стига супата да не е с прясно мляко, а например с кисело, ме устройва. В менюто никъде не видях да споменават яйца. Не слагат ли?
По-скоро питам дали е удачен вариант в сравнение с обикновената държавна (или общинска  newsm78) млечна кухня.

Общи условия

Активация на акаунт