Отговори
  • Мнения: 222
От известно време намерих решение на проблема/ама за 10-15 мин./ щом пусна Телетабис -имам мир и спокойствие. Единствнео то може да го накара да мирува, но лошото е че е на френски и започнахме да изговаряме някой думи на френски, а още не можем да говорим на български.

# 1
  • Мнения: 5 877
Някой да й чете приказки.
Да слуша приказки на запис и да разглежда книжката.
Да мачка пластелин.
Да си играе с вода.
Често се заиграва и самичка, но всеки път на различни неща и не става когато аз искам, а когато тя пожелае.

# 2
  • София
  • Мнения: 607
Единственото нещо са рекламите по телевизията.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 8 917
От известно време намерих решение на проблема/ама за 10-15 мин./ щом пусна Телетабис -имам мир и спокойствие. Единствнео то може да го накара да мирува, но лошото е че е на френски и започнахме да изговаряме някой думи на френски, а още не можем да говорим на български.
1. Да похапва Mr. Green
2. Да гледа РЕКЛАМИ
3. Някой да й рисува или обяснява нещо Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 645
Рекламите по телеизията или има една книжка със твърди странички и много картинки - той ми посочва дадена картинка а аз я назувавам.
После го изпитвам, аз питам а той ми посочва.

А забравих - има една тетрадка в която много обича да драска Peace

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Гледа филми.
Пише букви.
Рядко, но все пак се случва-играе на майка с куклите/Божеее, вече съм баба/.

# 6
  • Мнения: 7 474
Всякакви детски филми или нова играчка, но тя за по-кратко!

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени - компютъра.
Васи по принцип си е кротка. Тя може да си стои просто така и да ме наблюдава как гладя. А иначе - конструкторът и мозайката са най-занимателни напоследък.

# 8
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
1. Диск с детски приказки - безотказно, особено на дискмен с големи слушалки.
2. Детско филмче на видео.
3. Рисуване с водни бои.
Всичко различно от горните 3, при което мирува повече от 10мин. и не ми е в полезрението, на 90% е беля.

# 9
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Понякога му пускам филмче, гледа ги почти целите и вече е запомнил някоя и друга реплика.
Чета му приказки или му пея песнички.
Обича да си легнем на кревата и да му задавам въпроси, а той да отговаря.
Гледа и рекламите.

# 10
  • Мнения: 288
Рекламите по телевизията и тези на нови приказки, които са на DVD-тата, както и песничките към тях.
Понякога се заиграват с мозайката или с книжки за оцветяване, които задължително трябва да оцветявам аз, иначе няма шанс. Confused

# 11
  • Мнения: 58
Когато са с баща си на компютъра и играят някоя игра стои и не мърда или ако дойде в къщи човек ,който не познава също!Но по принцип е кротко почти 3 годишно дете! Laughing

# 12
  • Мнения: 239
 НИЩО , Twisted Evil МИРЕН Е САМО ПО ВРЕМЕ НА РЕКЛАМИТЕ  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 228
Когато й дам да си играе с панерчето с щипки за пране, нищо друго не я интересува; обича да слуша детски песнички или да гледа клипове по Сити.

# 14
  • Мнения: 1 629
Рекламите ги израсна. Играта с вода и/или пясък помагат за кратко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт