анатoмична приставка или шезлонг за къпане

  • 2 582
  • 34
  •   1
Отговори

Анкета

кое е за предпочитане в първите дни още?

Опции:

  • София
  • Мнения: 1 877
ако искам сама да къпя бебето си в съвсем обикновено коритце с помощта на някое от тези ? Simple Smile

  bouquet

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 14:30 от vaniliaice

# 1
  • Мнения: 4 978
анатомичната стойка за ваничка е по-стабилна.

# 2
  • Мнения: 8 917
Трети вариант - анатомична ваничка Peace

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Гласувах за анатомична приставка,но и според мен най-добрият вариант е анатомично коритце Peace

# 4
  • Мнения: 1 040
Аз съм за шезлонгче - на нас ни върши чудесна работа Peace Анатомичната ваничка според мен бързо ще му умалее, а шезлонгчето - не. Когато почне да стои седнал - махате шезлонга и си ползвате коритцето, а когато в анатомичната ваничка му стане тясно ще трябва да я сменяте с нова Peace

# 5
  • Мнения: 3 447
Анатомична ваничка Peace До ден днешен я ползваме, когато бебето порасне, го обръщаш да седне от другата страна.

# 6
  • Мнения: 120
Аз съм за анатомична ваничка. newsm10

# 7
  • Мнения: 8 917
Аз съм за шезлонгче - на нас ни върши чудесна работа Peace Анатомичната ваничка според мен бързо ще му умалее, а шезлонгчето - не. Когато почне да стои седнал - махате шезлонга и си ползвате коритцето, а когато в анатомичната ваничка му стане тясно ще трябва да я сменяте с нова Peace
Гери е от едрите бебенца - вече дечица - 15 кг е и е почти 90 см на годинка и половина и ваничката й е перфектна - в никакъв случай малка Peace

# 8
  • Мнения: 4 621
Гласувах за анатомична представка, а ако има възможност анатомичната ваничка за мен е най-добрият вариант Simple Smile

# 9
  • Мнения: 102
Аз пък не мисля, че анатомичната ваничка е най- добрият вариянт!
 По-добре обикновено коритце с анатомична приставка! Много нещо ми е страшна тая ваничка с тия израстъци вътре! Аз категорично отказах да купим такава!
И сега - ако искаме с приставката, ако искаме без, ако искаме и "плуване" по корем! Много ни е гот да имаме избор  Mr. Green !

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Трети вариант - анатомична ваничка Peace
Точно с такава ваничка все още си къпя дребосъка.Страшно е удобно

# 11
  • Мнения: 607
Трети вариант - анатомична ваничка Peace
Точно с такава ваничка все още си къпя дребосъка.Страшно е удобно
Peace

# 12
  • Мнения: 202
И аз съм за анатомична ваничка

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 317
анатомичка приставка Peace

# 14
  • Мнения: 3 356
Аз съм с обикновенно коритце и докато беше възможно  Laughing, ползвах шезлонг.Вършеше ми чудесна работа.

Общи условия

Активация на акаунт