проблем с капки за очи

  • 771
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Здравейте, момичета!
Проблемът ми е следният: на малкото ми момченце очичките от няколко дни са силно зачервени - без секрет и гурли - но очевидно много го дразнят и непрекъснато ги търка. Водих го на очен лекар. Изключиха бактериална инфекция, очните дъна са добре и всичко според лекаря говори за алергична реакция. Предписа капки Maxidex, които да успокоят алергията, но учудващо за мен след всяко поставяне малкото човече получава виолетово сини кръгове около очите. Направо изглежда страшно! Лекарят твърди, че не може от капките да се провокира това! Моля за съвет какво да правя: не мога безучастно да го гледам как се мъчи, а с тези капки не знам дали не му вредя повече!:cry:

# 1
  • Мнения: 131
На моето момче също така са му се зачервявали очите и нашата лекарка ни изписа капки за очи -МАКСИТРОЛ , капват се и в двете очи два пъти по две капки / ние сме на 4 години , за вас трябва да питате по колко капки/ и на другия ден вече му мина зачервяването и се оправи детето . Консултирайте се с лекар за тези капки и скорошно оправяне.

Общи условия

Активация на акаунт