Какъв боди милк или лосион за тяло ще ми препоръчате?

  • 944
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте момичета.Много сте готини.Отдавна ви чета и намирам много отговори на неща които ме интересуват.Но едно нещо не можах да намеря.Моля ви даите ми съвет.След около месец ми предстои преместване в Бургас.МАМИ от Бургас ще се радвам , ако някога се запознаем на живо.Сега за моя въпрос.Решила съм да си купя боди милк или лосион за тяло.Трябва ми най-вече за след плаж и да подсили ефекта на парфюма.Моите любими летни миризми са парфюмите на J'lo-GLOWS, STILL или най-новия МАЯМИ.Гледам че имат и боди милк за тяло със същия аромат.Значи въпроса ми е : боди милк , лосион за тяло на любим и оригинален парфюм ли да си взема или някакъв друг, който не е в комплект с парфюма?Ако си взема такъв за лятото ще имам ли нужда допълнително да се парфюмирам или и боди милка стига за да ухае кожата ?Те траини ли са като миризма или не?Споделете кои марки са предпочитани от вас.Благодаря ви предварително. Praynig  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 986
 Единственият комплект- лосион за тяло+парфюм,които съм ползвала бяха на Laura Biagotti и бях доволна-нанасях след душ лосиона/който беше доста силен на аромат/ и след това-съвсем малко парфюм-така съчетаното ухание е доста дълго Wink

# 2
  • Мнения: 5 299
Вземи си пак на Джей Ло. Аз ползвам съЩо парфюма (Glow) и съм доволна. Само така Ще подсилиШ ефекта от парфюма Peace

# 3
  • Мнения: X
Браво на вас. smile3501 newsm28 newsm75Пратихте ме в седма глуха.Само два отговора.Няма що.Значи на новаците никакво внимание.  ignore2

# 4
  • Мнения: 4 806
е, не си права - просто може така да се е случило.

Не познавам ароматите, за които питаш.
От своя опит мога да кажа - обикновено марковите лосиони за тяло са доста скъпи. Маркта, която аз ползвам е Paloma Picasso. Много я харесвам от 15 години и не я сменям. Та в нея серия има и лосион за тяло. Качеството е много добро. И много траен аромат след намазване. После няколко дни се запазва по дрехите. Но, въпреки това, сутрин се пръскам и с парфюма.
Ако се местиш в Бургас - знам там един не-лош магазин за парфюмерия. Срещу/до хотел България. Оттам си купувам много хубави неща. Държат на качеството, определено не си позволяват неоригинални продукти, а и можеш да си поръчаш каквото те интересува.

Та, накратко - ефект има. Цената обаче е - 70 лева. (това за моята марка)

# 5
  • Мнения: 107
Според мен трябва да е същото като парфюма ти ,за да  засилиш аромата.

# 6
  • Мнения: 2 936
Според мен трябва да е същото като парфюма ти ,за да  засилиш аромата.
и аз така мисля,но пък може и някакъв който да не е натрапчив,със свеж аромат-аз имам на Гарние стягащ лосион,който е с плодови екстракти.трябва да си прецениш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт