не зная какъв е резултата

  • 1 463
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
здравеите мили мами и бъдещи такива Simple Smileне знам дали темата ми подходяща за тук ,но реших да я пусна ,все пак. И така мензиса ми закъснява с 12 дни ,но той по принзип е много нередовен  SadПравих си тестове за бременност не 1 не 2 ве4е им забравих броиката Crazyсамо 1 в на4алото на месеца беше отрицателен вси4ки други са със ,слабо изразена 2 4ерти4ка.Тъи ,като знам долу горе ,кога стана белята(20 април)реших ,4е ве4е ако има нещо ще се види на преглед.Ходих , лекарската диагноза много ме обърка,,Тука маи виждам нещо ,като бременност,, а ,,тука маи виждам мензис,,  newsm78 показа ми едно малко 4ерно ,,кравай4е,, попитах го това бебе ли е отговори ,,май,,какво е това не знам  Cryпредписа ми дуфастон ,ако имало бебе нямало да има проблеми за него ,ако не щял да ми дойде мензиса. Не зная какво да правя ,много съм объркана.Мама съм на дъщери4ка на 1 годинка ,но силно желая и това беб4е   Praynig Praynig PraynigНе зная дали да пия хап4ета ,просто много сам объркана  Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Здравей!
Нещо ми е много странен този лекар,който казва какво е това не знам.При всички случаи потърси второ мнение.Не зная дали можеш да пиеш Дуфастон при бременност,това което ти е казал лекаря ми звучи абсурдно.
Успех!

# 2
  • Мнения: 344
Задължително отиди на друг лекар!

# 3
  • София
  • Мнения: 551
Потърси и второ мнение.

# 4
  • Мнения: 109
Докторката ти само те е объркала,защо не идеш при друк доктор да видиш какво ще каже.Ако е още рано да се види дали си бременна изчакай няколко дни и иди тогава. Успех

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 845
Щом го желаеш това бебче си пий Дуфастона, той е за задържане.
И може спокойно да посетиш още един лекар.
Успех!

# 6
  • Мнения: 607
Изчакай още няколко дни и отиди и при друг лекар.Пожелавам ти резултата да е такъв какъвто ти искаш.

# 7
  • Мнения: 1 448
Отиди и на друг лекар Simple Smile Аз пих Дуфастон докато бях бременна  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 3 807
Отиди при друг лекар.Пожелавам ти той да види това което ти желаеш Peace.

# 9
  • Мнения: 4 621
Потърси още едно мнение от друг лекар преди да предприемеш каквото и да е.
Стискам палци нещата да се развият както ги искаш Peace

# 10
  • Мнения: 63
Абе каква е тая лекарка? я отиди на друг лекар ако трябва си прати един преглед ти е 20-25 лв. но по добре нека те види специалист а не шарлатанин. Според мен даже е най- добре в някой родилен дом да отидеш. На мен на 4 ден закъснение ми видя / точката:)))))) както каза тя, но все пак беше сигурна че е бебче, а оттам нататък беше божа работа дали няма нещо да стане.

Подрави и успех дано да е бебче щом го искаш

# 11
  • Мнения: 922
Макар и слаба, щом я има, втората чертичка си е втора чертичка Wink
(въпреки, че тестовете не са 100%-ни)
На вагинален ехограф ли те гледаха? При ранна бременност, обикновения може и да не я "открие"
Успех, чакаме да похвалиш Grinning Hug

# 12
  • Мнения: 77
Отиди на друг лекар! Пожелавам ти късмет и да бъде това което искаш!

# 13
  • София
  • Мнения: 830
Втората чертичка си е втора чертичка. Още един тест от типа "Жоро е невинен" и при друг лекар  Hug
Да се похвалиш с резултата

# 14
  • София
  • Мнения: 5 720
Щом го желаеш това бебче си пий Дуфастона, той е за задържане.
И може спокойно да посетиш още един лекар.
Успех!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт