Вярно ли ,че ревливите бебета ще са кротки дечица

  • 2 311
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте мамчета задавам такъв въпрос тъй като моя мъник е точно такъв ревльо Cry от както се е родил.Много е буен не може 1 минута да стои  на едно място все иска да се движим тъй като още не може да ходи сам все го нося,все да пипне нещо все мрънка,с една дума страшно активен за което аз се радвам ама нямам вече сили изнемогвам.Като гледам някои майки с часове седят на кафе ,а бебетата им кротичко си седят до тях,а само да видите аз какво правя търча като луда с малкия от едно място на друго сама и само мир и спокойтвие да има.Като излезем нося цял чувал играчки та дано се изльже с нещо и да постои малко,да ама не Shockedтой беснее с цяла сила Twisted EvilКазват,че щом е такъв буен и ревлив като бебе щял да бъде кротко и послушно детенце.Знам ли?И кога ше е това ,че аз вече лудвам Shocked Shocked.Вие как мислите има ли нещо вярно в това твърдение или са бабини измислици.

# 1
  • Мнения: 607
Нямам представа дали това е така или не.Но моята госпожица беше много кротко и добричко бебенце,но сега(вече е на 2год.)е такава беснотия и такъв инат....Може и да има някаква връзка,ама честно казано се съмнявам.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
 И на мен все това ми повтаряха и аз до ден днешен си чакам дъщеря ми да стане послушно и кротко дете, но не. И като бебе и сега е изключително капризна, подвижна и непослушна.
 Докато сина ми си беше кротък като бебе и сега си е кротък. Той до сега не знае какво е да плаче. Сестра му като ревне и той стои и я гледа учудено.
 Ако има нещо подобно то това е съвпадение, поне така аз смятам.

# 3
  • Мнения: 928
... моята госпожица беше много кротко и добричко бебенце,но сега(вече е на 2год.)е такава беснотия и такъв инат...
Все едно за моята щерка говориш-едно към едно.Докато беше бебе-кротка,заспала,гък не се чуваше от нея,а сега-елате ни вижте-рев,беснеене,търкаляне по земята,ако не стане на нейната...и т.н.,цялата програма. Crazy Дано твоето детенце се укроти като поотрастне,но всичко май си е до характер. ooooh!

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И моята беше едно ревливо бебе....Все се успокоявах,че ревливите бебета ставали кротки после,но не би....Скоро ще си запазвам стая в лудницата,с южно изложение Crazy

# 5
  • Мнения: 388
BEBEGOGO ,и двете ми деца са от ревливите,не застават на едно място,с малката още се носим на ръце-положението е както го описваш.
Незнам кога ще премине и аз съвсъм полудях. Close
Съдейки по голямата,има нещо вярно,че се укротяват,но дали и за напред ще е така?
Надявам се все някога да премине.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Вече 4,5 години чакам, а резултата е една голяяяма нула. Е, трябва да призная, че като бебе беше нетърпима, а сега се трае поне.

# 7
  • на североизток
  • Мнения: 285
Ами моят син си е все така шавлив и бесен - да е жив и здрав! Grinning И аз като теб се чувствам на прага на силите си понякога /често/ Rolling Eyes, но пък ти можеш ли да си представиш да стоят кротки и ние да седнем и да пием кафе ShockedАбсурд #Crazy
Да са живи и здрави - пък ние ще видим като пораснат какви ще са Sunglasses

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
При нас това важеше с пълна сила.Големият ми син беше много ревливо бебе,много непослушен и палав до 3 годинки.После постепенно се кротна и сега и послушен и добър ученик.А малката госпожица беше кротко бебенце,но откакто стана на 2 годинки нещата не вървят на добре,става все по буйна и дива,със собствено мнение по всички въпроси.

# 9
  • Мнения: 1 393
Незнам дали е вярно,понеже дъщеря ми беше ревлива и до ден днешен е супер дива и строява децата навън,а в къщи се пробва да ни командори и нас  WinkСина ми не ревеше като бебе и уж до скоро беше кротък,но от известно време и той става бесен,та да видим...

# 10
  • Мнения: 922
 Joy Joy Joy
Нищо като подобно Grinning

Брат ми като бебе беше хем ревливо (по цяла нощ ooooh!), хем не спеше (ни денем, ни нощем ooooh!), за хиперактивността - да не говорим. Сега е на 8 години и не се е кротнал за секунда
Счупи си крака преди 2 седмици. Една седмица седя мирен, защото се беше стреснал и то много. Но сега - елате го вижте - с канадките обикаля от стая в стая и се чуди каква глупост да свърши Wink

ТОва са те новите деца - нямат умора Grinning, но да са ни живи и здрави Hug

# 11
  • Мнения: 217
Лелеееееее ама вие ме плашите ами сега #Crazy smile3511

# 12
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми беше много ревливо бебе,  Naughty но съвсем не е кротко дете.

# 13
Така се говори де...но доколко е истина. Мисля, че само ще си формира характера според 'околната' среда...няма измъкване от това!

Ами аз да питам...ако е кротко сега означава ли, че ще е огЪн като порастне Rage?

# 14
  • Мнения: 5 647
Не ми се вярва да е истина, защото малката и като бебе си беше ревлива и сега си е такава. Ту к по-скоро въпрос за инат.

Общи условия

Активация на акаунт