Възможно ли е да е все пак шарка??

  • 947
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 524
Здравейте мами!!

Моля ви ако сте имали подобен опит да споделите с мен какво да правя. Бебо е изринат многоо. Цялото коремче от страни по телцето и гърба. Целият беше аленочервен, а пъпчиците са толкова ситни и една до друга. Като избиваха бяха на гнезда , а сега се сляха в едно голямо петно. Като му пипнеш коремчето все едно е поръсен с пясък. Вчера станаха кафеникави. Вече не избиват нови по телцето , но старите си стоят, като тук таме се появяват по ръчичките и крачетата (не е в сгънките). Има и по вратлето и по челцето. Така сме от 7-8 дни. Педито смята, че е реакция на храна. Изписа ни калциев глюконат. Пием го вече 4 ден без ефект. Ходихме на дерматолог Тя е на мнение , че е атопичен дерматит. Бебо го кърмя. Спряла съм захранване и всичко. Само преди 6 дни измерих температура от 37.8 в дупето т.е. 37.3. В останалото време няма температура, не капля, няма хрема. Баба му е на мнение , че е шарка.Да не правя нищо щяло да му мине скоро. Да давам повече течности и т.н.

Вече не знам какво да давам или да не давам на бебо. Не знам и с какво и да го мажа за да го облегча, че го сърби милото и спи заради това неспокойно.

Моля ви за съвет.Дайте идеи. Ако сте имали такъв проблем как го решихте??
Явно от лекари шполза няма..
МОля посъветвайте ме...

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 16:28 от funny

# 1
  • Мнения: 131
Като е имало обрив моето момче съм го мазала с Микстура алба и много му облекчаваше сърбежа , за шарка незнам но мисля,че пак ще ви помогне.Успех.

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 09:21 от trapezica

# 2
  • Мнения: 524
Като е имало обрив моето момче съм го мазала с Микстур алба и много му облекчаваше сърбежа , за шарка незнам но мисля,че пак ще ви помогне.Успех.

Тези дни нещо младея Laughing - "моето момиче", май одавна вече не съм момиче..ех, младост младост...


Благодаря за съвета. Ще потърся това мазило в аптеката. Надявам се да го дават без рецепта.
Мерси още веднъж!

# 3
  • Мнения: 131
Продават го в аптеката без рецепта и е много ефтино,но много ефикасно мазило.

Общи условия

Активация на акаунт