Екипът ви за готвене

  • 1 810
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Или цапате ли се като готвите? Слагате ли престилки, бършете ли се в панталоните. Като гледам по филмите как готвят с официални тоалети, силно се комплексирам. На мен обикновено ми личи какво съм готвила. Последният ми удар - пуснах миксера без капак. Не само по мене, но и по цялата кухня си личеше.

# 1
  • Мнения: 793
Нямам, обикновено карам на вкъщните дрехи, т.е. сменям три анцунга  Wink

# 2
  • Мнения: 5 790
И аз готвя с дрехите, дето си стоя вкъщи с тях. Но пък и не се цапам много.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 812
Готвя  с дрехите за вкъщи.Никога до сега не съм се щапала. Не слагам готварска престилка.
Задължително си връзвам косата (дори 1 филия хляб да трябва да отрежа).
Лошото (или хубавото ) при ме е, че непрекъснато мия всичко. Вкъщи дори ми се подиграват за това. Мия дори нещата,които изхвърлям (кофичките от кис.мляко, кутиите от салата, сладолед и т.н) newsm78

# 4
  • Мнения: 614
Готвя с дрехите за вкъщи, не се цапам особено, да ти кажа малкия ме цапа повече като реши да ме целува със "шоколадова" муцунка.

# 5
  • Мнения: 7 474
Зависи какво готвя! Mr. Green
Ако е за всеки ден с домашни дрехи, ако е за по-така може и костюма да си сложа

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз готвя с дрехите за в къщи, но пък имам друг порок - постоянно бърша и мия. В следствие от това кухненската ми хавлиена кърпа става мокра от едно готвене, та я сменям по веднъж - два пъти дневно #Crazy Все се опитвам да не си мокря ръцете по толкова много пъти, но не мога...навик ми е явно

# 7
  • София
  • Мнения: 39 715
И аз карам на домашни дрехи. Не се цапам.
Ако все пак реша да се мърлям слагам една престилка на кръста Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 244
И аз готвя с дрехите за в къщи, но пък имам друг порок - постоянно бърша и мия. В следствие от това кухненската ми хавлиена кърпа става мокра от едно готвене, та я сменям по веднъж - два пъти дневно #Crazy Все се опитвам да не си мокря ръцете по толкова много пъти, но не мога...навик ми е явно

Ауу колко познато Simple Smile
Аз пък си държа по две - три кърпи пред очите и така. Че на всичкото отгоре като бързам и като се избърша все си завирам кърпата някъде и на следващото миене на ръцете не мога да я намеря  Mr. Green тогава вече идват на помощ домашните панталони.
А по темата - с домашни дрехи готвя и доста често впоследствие откривам тук-там манджичка по себе си. Освен това с прибрана коса - не само заради хигиената, но и защото ми пречи. Рядко се случва при бързане с всекидневните дрехи "ей сега набързичко да го забъркам" нещо, но... после естествено съжалявам Laughing

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз готвя с дрехите с които стя в къщи.Тези по филмите не ги гледай, сети се какво става да сготвиш с официалния си тоалет и на другия ден в работата ти всички да знаят какво е било менюто във вас.Имах такава колежка, в офиса ни миришеше миришеше на кухня Sick

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Имам навика да си слагам престилка, въпреки че си ходя вкъщи с домашни дрехи и да ги изцапам не е фатално. Но така съм свикнала, а и като мия чинии, да не ми се мокри дрехата.  Laughing Или както вчера бях на брашняна вълна - да не се изцапам с брашно, че бях с черна блуза.  Simple Smile

По дрехите не се бърша, имам си кърпи.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По принцип си слагам престилка, но мога да не я пера с месеци - просто няма и капка по нея. Обаче домакински кърпи как потребявааааам...по руло на седмица.

# 12
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не се цапам, когато готвя и затова не използвам престилка.
Не се и бърша с нещо, а обикновенно се измивам

# 13
  • Мнения: 2 825

Аз пък си държа по две - три кърпи пред очите и така. Че на всичкото отгоре като бързам и като се избърша все си завирам кърпата някъде и на следващото миене на ръцете не мога да я намеря  Mr. Green .....

И аз тъй  Blush А от както имаме и куче имам чувството, че миенето на ръцете ми е фикс-идея - правя го и без да пипам кучето  Blush
По темата - готвя си с домашните дрехи, престилка даже нямам в къщи  Blush

# 14
  • София
  • Мнения: 718
И аз готвя с дрехите за в къщи. Имам и проблема с кърпата - след всяко нещо си мия ръцете и после трябва да я сменям... Confused

Общи условия

Активация на акаунт