съвсем се обърках за име :-) - имаме вече бебе Миа

  • 4 884
  • 96
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
здравейте маминки, 


ние чакаме бебето до 10 дни, до скоро нямах колебание за името , щях да я кръстя Миа на майка ми , която е Марина (тя е герой и залсужава на 100 %), оабче сега чувам, че деликатно ми подмята как татко мислел варианти за име, в което има и нещо за него, той е Илия Simple Smile
голям майтап,  newsm12

никой не ми налага нищо, обаче съвсем се шашнах Simple Smile) Миа ли, Милияна ли какво ли Simple Smile, моля ако имате идеи -  Hug , споделете!
  bouquet

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 04:20 от vaniliaice

# 1
  • София
  • Мнения: 897
На мен Мия ми харесва, но защо не МИЛИца?Така ще има нещо и от двамата! Hug Успех!

# 2
  • Мнения: 8 917
здравейте маминки, 


ние чакаме бебето до 10 дни, до скоро нямах колебание за името , щях да я кръстя Миа на майка ми , която е Марина (тя е герой и залсужава на 100 %), оабче сега чувам, че деликатно ми подмята как татко мислел варианти за име, в което има и нещо за него, той е Илия Simple Smile
голям майтап,  newsm12

никой не ми налага нищо, обаче съвсем се шашнах Simple Smile) Миа ли, Милияна ли какво ли Simple Smile, моля ако имате идеи -  Hug , споделете!
  bouquet
Само да не е "Миялна" или "Милия" Mr. Green Шегувам се!    bouquet
Може да видиш ето тук - за съжаление на мен не ми идва нищо на ум с тези съчетания Sad
http://doc.dir.bg/reality/imenik.htm

Всъщност Милица е хубаво име Peace

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 17:48 от The Sun

# 3
  • София
  • Мнения: 897
А може и Мина, само първите буквички и от двамата. Мисля, че това е страхотно име!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 877
На мен Мия ми харесва, но защо не МИЛИца?Така ще има нещо и от двамата! Hug Успех!

да, благодаря, или Мила? абе ще измислим, ама...  сега се това положението Simple Smile #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 897
Ако изберете Милица или Мина- очаквам да ме поканите за кръстница! Laughingшегичка! И пиши непременно като родиш как се казва сладкия бебок!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 877
Ако изберете Милица или Мина- очаквам да ме поканите за кръстница! Laughingшегичка! И пиши непременно като родиш как се казва сладкия бебок!

задължително Simple Smile ще се похваля , то толкова мъки Simple Smile #Crazy  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
Я вземи да ги изненадаш и двамата и да я кръстиш със съвсем различно име Wink

# 8
  • Мнения: 1 448
Да си остане Миа  Hug

# 9
  • Мнения: 607
Мина,Мила,Милица-и трите са хубави.Леко раждане ти желая и да се похвалиш после Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 214
Мила е много красиво!
На  руски Мила значи "милая"(в смисъл миличка).
Ще угодиш на всички и името е много нежно.
Успех!
Леко раждане Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 522
Аз мисля,че Милияна е най-подходящо,а защо не само Милия Winkbouquet

# 12
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
И двете имена са хубави. Не виждам обаче, защо мислиш вариации на Миа, за да присъства и името на баща ти. Всъщност МИА е първата буква от името на майка ти (М) + първата на баща ти (И) + "А" за благозвучие.

P.S. Като си видиш детенцето ще си сигурна, кое име е най-подходящо за него.

Леко раждане!

# 13
  • Мнения: 334
Какво ще кажеш за Мирела, Мира?
На мен също ми харесват Мила и Мина.
Успех и леко раждане   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Мила, Милица
Имам позмата, която се казва Миряна.

Общи условия

Активация на акаунт