за кашите с какао

  • 1 199
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Момичета, искам да ви питам, давате ли каши с какао? Как ги приемат децата ви? Освен, че им е вкусно, има ли странични неща като нервност например, нежелание за сън и други такива?

# 1
  • Мнения: 7 474
В детската кухня даваха крем с какао, но какаото беше малко и отражение не е имало. Peace

# 2
Ами аз давам на "Слънчо" -засега само два пъти.Много я хареса,набързо я излапа и засега нямаме странични реакции(освен че повече и се играе  Crazy)

# 3
  • Мнения: 27 524
Не, не давам засега, а и смятам да държа шоколадовите изделия далеч от нас, поне първите години. Няма полза от тях, освен да ги хареса веднага и да иска да ги яде за сметка на по-полезни неща. Плодовете са достатъчно сладки, засега те са на дневен ред  Grinning

# 4
  • Мнения: 680
да давам,и от кашите на нестле (мляко с какао)и крем какао и пудинг шоколад.нямали сме проблем!

# 5
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Да, давам. Не съм забелязала странични ефекти. Мисля, че какаовото съдържание е съобразено с възрастта на децата в кашите. Правила съм крем какао, също нямаше странични ефекти  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 46 436
Не давам. Кафе също не пие.

# 7
  • Мнения: 6 315
Не давам. Кафе също не пие.

И аз не давам... Наскоро обаче (годинка и 11 месеца) яде за пръв път шоколад и ... беше голяма веселба  Mr. Green. Но под годинката не съм давала какаови неща изобщо.

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не давам и не смятам скоро да давам

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм много против шоколада и подобните за малки деца.Смятам да ги държа далече от Калоян поне докато мога

# 10
  • Мнения: 270
давам му в различни неща, десертчето от кухнята често е с какао, дуетите на хип, кашите лека нощ и даже не съм забелязала да ги харесва чак много повече от плодовите неща например:) странични ефекти не сме имали:)

# 11
  • Мнения: 3 042
Преди годинката съм му давала два пъти каша Лека нощ с шоколад и 1 кремче на Нестле с шоколад, но изобщо не ги хареса. Хапваше малко и край.  На мен доста ми се ослаждаха. Heart Eyes Embarassed
След като стана на годинка съм давала нишесте шоколад от кухнята, но там много рядко го дават и него го яде.
Не съм имала никакви проблеми.

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не, не давам засега, а и смятам да държа шоколадовите изделия далеч от нас, поне първите години. Няма полза от тях, освен да ги хареса веднага и да иска да ги яде за сметка на по-полезни неща. Плодовете са достатъчно сладки, засега те са на дневен ред  Grinning
Така ми е много лесно, цитирам, пък Блонди писала  Mr. Green

# 13
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Не, не давам какао. Баткото от време на време й дава да близне някой течен шоколад, но само зад гърба ми Wink

# 14
  • Мнения: 4 621
Да давам каши с какао на Милупа, давала съм и крем какао от кухнята. Не сме имали проблеми засега  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт