дрехи за бременни във Варна

  • 2 453
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте настоящи и бъдещи мами. Някой от вас може би е по- запознат относно магазините за бременни. Става въпрос за Варна, такъв голям град а можах да намеря само на фирма "Рени" , а там нещо няма голям избор.  Ако някой знае някой друг моля да ми напише адреса , че лятото идва и гардеробът ми е все още празен.  newsm45.

# 1
  • Мнения: 379
Здравей мила megi78 Hug,
Нямаш грижи! И аз бях така в началото на моята бременност и си мислех, че ще я карам само с едно вълнено гащеризонче, но после открих два страхотни магазина и всичко си дойде на мястото. Благодарение на това сега се чувствам супер бъдеща мама Sunglasses
Единият магазин се намира точно срещу мострената зала на магазин Бебчо /този на Генерал Колев 68 имам предвид/ Не се сещам за съжаление за точен адрес, но е някъде по Генерал Паренсов.
Вторият магазин е до спирката на тролеите на гарата. Тръгваш в посока БМФ и свиваш първата в ляво. Мисля, че се казва Сфроний Врачански.
Успех и приятно пазаруване! Simple Smile
 
 

# 2
  • Мнения: 670
Магазин "Мама" се намира на ул "Ген.Паренсов" 39

# 3
  • Мнения: 145
Благодаря за бързите отговори Laughing

# 4
  • Мнения: 59
 Меги, на Бенковски има един. Точно срещу гаражите на колхозния. Има и на Съборни /след градска болница/.Успех. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 131
Магазините на Блага Благоева - там от време на време пускат много удобни дрешки за бременни (панталони, блузи, бодита).
ТСМ-ите - има сладурски работи за мамчета.
Аз нямах много проблем с дрехите по време на бременността, защото коремчето ми порасна чак след 6-ти месец и сега се радвам, че не се набълбучих с излишни дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт