Градински празник във Варна?

  • 1 233
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
Мили мами,
 относно предстоящия ни първи рожден ден
си представям  място в или около Варна, където възрастните хапват , а деца играят в красива градина.
Ако някой има идея, моля споделете!
Също ако някой е ползвал фирма за кетъринг би ли препоръчал?

# 1
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
предтавите за такава градина са различни.
сещам се веднага за осторвчето в морскката градина - но според мен не е в категорията.
Еко-парка с/у хотел Сана, но е по-скоро пикник в планината - на много хубаж рожден ден сме ходили там.
И вилите в края на морската градина, там е стилно, но нямам инфо за условията. Все пак щом правят сватби...
също вилите до езиковите гимназии

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Веднага се сещам за вила "Юра",но не сме ходили там отдавна и повече инфо не мога да дам от това,че организират рождени дни и градината е страхотна. Wink
А за кетъринг можеш да се обърнеш към ресторант "Камелия". Peace

# 3
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Веднага се сещам за вила "Юра",но не сме ходили там отдавна и повече инфо не мога да дам от това,че организират рождени дни и градината е страхотна. Wink
А за кетъринг можеш да се обърнеш към ресторант "Камелия". Peace

И аз съм чувала точно за Юра хубави неща, а Камелия е без конкуренция май, но я пропуснах...

# 4
  • Мнения: 386
Деска, гледам от зимата не работи вила Юра, за съжаление!
Здрасти Арт мама! Островчето харесвам и аз, но щъкащите малчугани-гости могат да цопнат. Кажи нещо повече за екопарка с/у Сана, звучи по мой вкус!
Кое беше Камелия?

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Еко-арка е оградена градина с вид на планина. И мирис! - на бор!
Много е приятно,може да се прави барбекю, пръскат срещу кърлежи, до колкото знам.
Е, плаща се вход на човек и за барбекюто /а не храната на барбекю/ има такса, но ако има кетъринг - прескачаш барбекюто и внасяте храната. Входа може да прехвърлите върху гостите ако ви притеснява. При нас се получи така, не ни подразни /бяхме гости/.
Камелия е на пътя за Златните след Почивка в ляво, след рекламата на Историческия музей.

# 6
  • Мнения: 386
Камелията ми е много наситена с маси , а твърде до пътя.. Еко - парка ми се струва все по-прекрасна идея!
 Благодаря отново!

# 7
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Камелия аз поне я предложих за кетъринг. ще дойдат на избраното от теб място. Макра че в Еко парка е по-скоро пикник атмосферат сигурно ще ти предложат нещо подходящо
или впрягаш бабите за салати + баница ,  купувате няколко пилета на грил и торта...
покрай игрите и закачките, храната ще ибледнее като мерило за празника.

# 8
  • Мнения: 386
Да , да ! Тъй го описваш,  все едно вече сме там . Тези дни ще проуча! Мисля да спретна нещо за радост на родата и на приятелите. "Баба- кетъринг" е изгодно, но са ми едни работни, та пак аз. Не че не мога, но бебката е ревлива , искаща внимание и от мен пот и притеснение, а празника за другите. Тоз път искам да се изненадам ! Ако се справя с разумни цени за трийсетина гости, ще се хваля после.

# 9
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Айде успех и много веселба ви желая!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Сещам се и за вила Сагона в Морската до тенис кортовете - Станчовата алея. Там съм виждала да се организират детски рождени дни, има красив двор и място за игра. Не знам обаче дали са отворили вече...

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз избрах р-т Градина до Делфинариума, ама поради болести, така и не празнихме там.  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Аз избрах р-т Градина до Делфинариума, ама поради болести, така и не празнихме там.  Peace

И ние бяхме там. Доволна съм, пък и децата има къде да играят.

# 13
  • Мнения: 386
Днес бяхме поканени на първи РД на бебе Криси на одеалце в морската. Прекрасно време, торта, фъстъци,кола, глътка уиски .Майките  пяхме,  децата играха, ядоха, някои сукаха-бяха много сладки с островърхите шапчици. Беше 4удесно!

# 14
  • Мнения: 5 500
Сещам се и за вила Сагона в Морската до тенис кортовете - Станчовата алея. Там съм виждала да се организират детски рождени дни, има красив двор и място за игра. Не знам обаче дали са отворили вече...
И аз щях да предложа вили Сагона.
http://www.partyvega.com  организират рожденни дни и кетъринг.

Общи условия

Активация на акаунт