Хиалуронова киселина.Някоя от вас мацки слагала ли си е?

  • 1 127
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Искам да попитам дали някоя от вас е прибягвала до инжекции с хиалуронова киселина за попълване на бръчици?Много се интересувам,защото аз имам записан час за такава процедура и ми се иска да чуя мнения за това.Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 480
Ще дадеш ли отзиви дали си доволна от резултата? Аз съм се подлагала на хиалуронови инжекции, но само за да махам целулита.

# 2
  • Мнения: 7 186
Виж в този форум, предполагам че там ще имат повече инфо:

http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=960189fee5378 … 96c145781a122f4e3

# 3
  • Мнения: 522
Аз имам в устните, за бръчки незнам - не ми се налага все още.

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз искам да си сложа в мимическите бръчки около устата. Кажи после как е цялата процедула, боли ли, как изглежда след това е колко струва!  Wink

# 5
  • Мнения: 86
И аз съм любопитна , така че ще чакаме да споделиш твоите впечатления. УСПЕХ!!

# 6
  • Мнения: 817
Аз имам само в устните ,слагам си или Рестилейн или Пълейн или Матридекс.От мойта дерматоложка знам ,че това са добрите пълнители.Имало и някакви ментета ,китайски /като китайския Ботокс/ и цената им била и по-евтина ,на не били достатъчно пречистени,съдържали примеси и предизвикали алергии...........
Винаги искай да отварят пред теб инжекцията ,както и ако ще я ползваш два пъти ,си съхранявай остатъка във вас /в хладилник/ ако примерно нямаш вяра на салона където ще ти я поставя.
И най-важното прави се от доктор! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт