Предучулищна в 119 СОУ... търся отзиви за учителката...

  • 457
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Моля ви, помогнете ми с информация... защото сравнително отскоро сме в София, и ако за училището имам някаква минимална информация, че е с добра слава, то за учителките няма кого да попитам. Знае ли някой кой ще води предучилищната група в училището и какви отзиви можете да ми дадете... че дъщеря ми и без друго още не може да се приспособи след преместването... Sad, не искам да я затормозявам допълнително с някоя изнервена учителка

# 1
  • Мнения: 809
Завършила съм 119, но доста отдавна. Тогава нямаше такава практика с предучилищните курсове. Но за едно съм много сигурна - всички преподаватели там притежават отлична квалификация. Все още поддържам връзка с нашата класна и биз да се замисля бих записала детето си там. По мое време в 119-то след 8 клас се влизаше с резултатите от положените изпити в езиковите или математическите гимназии.  Благодарение на подготовката, която получих в това училище, бях приета в Софийския университет, без да се налага да ходя на частни уроци. Ако искаш пиши ми на лични как се казва учителката, за да питам класната. Нейното дете - 3 клас, също учи там от първи клас.

Общи условия

Активация на акаунт