Стрии и шведска горчивка

  • 13 177
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
От няколко дни една приятелка се опитва да ме убеди, че мазала стриите си сутрин и вечер с шведска горчивка и те почти изчезнали.Честно казано, не вярвам особенно, защото вече 5 години се боря с тия пущини и нищо!
Има ли мами, които са чували нещо подобно?

# 1
  • Мнения: 524
Какво е това "шведска горчивка"/ Извинявам се за невежеството си , но пък човек не може да знае всичко.
 Mr. Green

# 2
  • Мнения: 985
Вече появили се стрии се " лекуват" само с пластична хирургия. Всички видове кремчета и мазила продават единствено поредната порция надежда, че ще се избавиш от тях. Слава Богу, нямам стрии след раждането, но моя приятелка, която е 49 кг, е с обезобразено тяло от тях и до днес е похарчила щури пари, пробвала е какво ли не, и пак си ги има стриите.
Иначе за " Шведската горчивка" знам, че помага само при вътрешен прием, но не против стрии, а за укрепване на организма.

# 3
  • Мнения: 522
Шведската горчивка, не е само за вътрешен прием.С нея се лекуват редица кожни болести.Дори на етикета ива описание как се правят компреси с нея.

# 4
  • Мнения: 769
Бях си купила шведска горчивка заради киста, която така или иначе ми махнаха оперативно, а горчивката ми остана. Принципно знам, че помага за много неща, но на мен ми е много гадна да я пия. Не съм чувала за стрии да се прилага, ама и без това си седи - може пък да я пробвам... newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
Деси, как го прилага приятелката ти? Маже ли се?

# 6
  • Мнения: 5 475
Аз съм я ползвала външно за очите .При намазване на клепачите разсейва кръвоизливи и премахва болката/безчувствеността.  Peace
  newsm78  Пробвала съм и за екзема,но там нямаше никакъв ефект.

# 7
  • Мнения: 346
може пък ида помага та я горчивка.баща ми пие от нея.та на мен преди няколко месеца ми беше излязло едно топче в левият ъгъл на устната стана колкото грахово зърно.много гадно беше.седя си около месец вече мислех да ходя да ми го цепят.но мама ми даде съвет да го мажа обилно с горчивка и за една седмица илезе всичко де що се бе насъбрало

# 8
  • Мнения: 522
Деси, как го прилага приятелката ти? Маже ли се?
Да, маже се по 3 пъти на ден с памучен тампон.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
А дали ще ми премахне стаааари стрии от пубертета, по цялото дупе? Казвай Деска, че твоите рецепти са вълшебни Mr. Green

# 10
  • Мнения: 9 894
интересно Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз си мислех, че е само за вътрешна употреба. Но пък не е късно да научиш нещо ново Simple Smile

# 12
  • Мнения: 139
А каква е цената на "шведската горчивка"? Преди години доста е рекламираха, но изобщо не обръщах внимание - била съм "по-млада" и мислех, че е за доста възрастни хора. Но това, което прочетох сега за стриите е доста интересно, пък и нищо не пречи да се пробва. 

# 13
  • Мнения: 298
Малко off, ако не ме лъже паметта, една мама беше споделила преди, че се маже със шведска горчивка преди солариум, и кожата й по-бързо потъмнявала, а тена бил по-дълготраен  Thinking Така и не го пробвах, май ще скокна до аптеката да си купя едно шише. 

# 14
  • Мнения: 2 257
Истинската, хайде да я наречем натурална шведска горчивка, се приготвя по специален начин, с 11 мисля билки, бяха. Тези, които продават по аптеките са слабо подобие, което няма действието на оригинала. Мога много да пиша за нея, но ще ми отнеме време, което сега нямам. Ако някой въобще се интересува, през почивните дни ще се опитам да дам инфо. Склонна съм да предположа, въз основа на опита ми/ни, че би могла евентуално да повлияе на стрии, но не съм опитвала и не искам да коментирам.

че се маже със шведска горчивка преди солариум, и кожата й по-бързо потъмнявала, а тена бил по-дълготраен
- напуши ме смях, не за друго, а защото като се наклепаш с горчивка, верно придобиваш тен Laughing - жълто кафеникав - тя цапа малко, затова ми е смешно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт