Нестандартно приложение на козметични продукти

  • 4 395
  • 40
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравейте,

Бих искала споделя как намерих приложение на два изостанали шампоана, които не се отразиха добре на косата ми, а ми се свиди да ги изхвърля  Simple Smile След като отлежаваха близо година в банята, в крайна сметка единият вече го изразходвах като душ-гел - ми така де, мирише страхотно, прави много пяна, сега като не става за коса, няма да го хвърлям, я... Освен това си изпрах и един пуловер с него - стана идеално!
В тази връзка се сещам за една истинска случка, разказана ми от консултантка на Орифлейм. Става въпрос за бронзовите перли за лице "Джордани" - консултантката ги продала на една клиентка и след 2-3 седмици среща отново клиентката и я пита харесва ли перлите, ползва ли ги, вижда ли разлика с преди...
Клиентката: "Да, страхотни са, кожата ми изглежда супер, но нещо намаляват и ще трябва пак да си поръчам.". Консултантката  Shocked Shocked Shocked "Е как, та те трябва да ти стигнат за няколко години, как ги ползваш, та толкова бързо са свършили???".
Клиентката: "Ами, сутрин и вечер по една..."
Жената ги ползвала вътрешно...  Joy Joy Joy Joy
В тази връзка, за друго нестандартно ползване на козметика съм чела, че ако нямате пяна за бръснене, същата работа може да ви свърши и балсам за коса - това не съм го пробвала, но звучи логично, хем ще омекоти кожата.
Ако имате някакви други нестандартни идеи, моля споделете  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 317

В тази връзка се сещам за една истинска случка, разказана ми от консултантка на Орифлейм. Става въпрос за бронзовите перли за лице "Джордани" - консултантката ги продала на една клиентка и след 2-3 седмици среща отново клиентката и я пита харесва ли перлите, ползва ли ги, вижда ли разлика с преди...
Клиентката: "Да, страхотни са, кожата ми изглежда супер, но нещо намаляват и ще трябва пак да си поръчам.". Консултантката  Shocked Shocked Shocked "Е как, та те трябва да ти стигнат за няколко години, как ги ползваш, та толкова бързо са свършили???".
Клиентката: "Ами, сутрин и вечер по една..."
Жената ги ползвала вътрешно...  Joy Joy Joy Joy

Разби ме от смях  hahahahahaha.Чак пък такава неграмотност. Thinking

Иначе шампоаните може да се използват за миене на ръце.

# 2
  • Мнения: 1 254
Клиентката: "Да, страхотни са, кожата ми изглежда супер, но нещо намаляват и ще трябва пак да си поръчам.". Консултантката  Shocked Shocked Shocked "Е как, та те трябва да ти стигнат за няколко години, как ги ползваш, та толкова бързо са свършили???".
Клиентката: "Ами, сутрин и вечер по една..."
Жената ги ползвала вътрешно...  Joy Joy Joy Joy

 hahaha  hahaha е, не, не издържам просто!  hahaha  hahaha   hahaha   hahaha  rotfImbo

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Това ме подсеща за оня виц за Манго и Айшето, дето не искали повече деца и по съвет на лекаря ползвали презервативи. Но Манго пак отишъл да се оплаче, че жена му - бременна. Лекаря вика - "Презервативите не вършат ли работа?!". Манго - "Не вършат, докторе, хем по два пия!"  Joy 

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами с лаковете може да се рисува по разни неща- шноли, вазички.....вероятно  newsm78
Естествено шампоаните за домашния любимец, сапунени мехурчета....може в декоративни фонтани, в чашки за децата.......преди дъжд- за измиване на двора ( изсипваш и чакаш дъжда )  Laughing
Стари сапунчета стават за креди...супер са много лесно пишат, а после се перат

Ох, нещо ми бяга въображението......не се сещам

# 5
  • София
  • Мнения: 39 745
И аз често ползвам шампоани за душ гелове Simple Smile Правя и мехурчета в коритото и ваната.
С лакове наистина може да се направи декоративна рисунка в/у стъкло.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Шампоан , който не ми е подействал добре на косата и кожата на главата, не смея да ползвам като душ-гел по разбираеми причини. Ако пък е бил подходящ, не залежава. Затова такива шампоани ги ползвам за пране, когато пера на ръка.

# 7
  • Мнения: 2 936
Шампоан , който не ми е подействал добре на косата и кожата на главата, не смея да ползвам като душ-гел по разбираеми причини. Ако пък е бил подходящ, не залежава. Затова такива шампоани ги ползвам за пране, когато пера на ръка.
smile3521 а също и душ геловете

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
 шампоаните стават за пране на маратонки и платнени обувки ,хем мирише,хем не пожълтяват ако са бели

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
шампоаните стават за пране на маратонки и платнени обувки ,хем мирише,хем не пожълтяват ако са бели

А лаковете за коса- да си пръскаш кларковете...или от ония косматите ботуши- да им правиш прически......или кожените обувки- да правиш импрегнация..........   Joy

# 10
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ей,разсмяхте ме  hahaha.И аз съм ползвала шампоани за душ гел.

# 11
  • Мнения: 1 986
 Аз,шампоаните,които не ми понасят,ги давам на половинката Mr. Green
  А относно необразоваността на някои дами Laughing,една колежка на майка ми преди много години си купила памперси,считайки ги за превръзки/имайте в предвид,на бройка/,та се оплаквала,че новите превръзки,които си купила,много й стягат Mr. Green и не може да закрепи лепенките Laughing Мога да си представя каква мъка е била да ги нахлузи Joy

# 12
  • Мнения: 739
Аз,шампоаните,които не ми понасят,ги давам на половинката Mr. Green
  А относно необразоваността на някои дами Laughing,една колежка на майка ми преди много години си купила памперси,считайки ги за превръзки/имайте в предвид,на бройка/,та се оплаквала,че новите превръзки,които си купила,много й стягат Mr. Green и не може да закрепи лепенките Laughing Мога да си представя каква мъка е била да ги нахлузи Joy
Joy Joy Joy hahaha
наистина досега който шампоан не ми е харесал е отишъл към козметиката на половинката. С неговата 1см. дълга коса с каквото и да я измие, няма да има значение hahaha. Нито ще стане на клечки, нито ще се омазнят корените, въобще никакви проблеми  Flutter

# 13
  • Мнения: 139
Майката на моя колежка, беше изпрала един килим с интимен душ-гел. Похвалила се пред дъщеря си: " Този нов препарат е страхотен! Килимът стана като нов!" #Crazy

# 14
Кремчета ,които не ми харесват или им мине годността,ги ползвам да си мажа кожени обувки или чанти.Добиват хубав блясък!

Общи условия

Активация на акаунт