Стрес от раждането или нещо друго вече не знам какво.

  • 823
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Момичета моля ви ако някои е имал подобен проблем да ми даде някаква информация.Преди 10 месеца родих второ дете .Раждането беше тешко по време на бременносто вдигах кръвно но всичко мина нормално.След като родих пак започнах да го вдигам като ми ставаше лошо бях с 130/90 вземах хапчета и се оправих,но сега пак ми става лошо в месеца един път но не вдигам кръвно.Ходих на ендокринолог да не би да е гуша но изследванията са добри.Лекарката каза че е стрез от раждането и ми изписа дианксит и след като го пия 1 месец да отида на психотерапевт.

# 1
  • Мнения: 265
Не съм експерт, но си мисля  Thinking това да не е нещо хормонално.
Успех и бързо да се възстановиш   bouquet

# 2
  • Мнения: 138
Не е хормонално защото ми изследваха хормоните май е нещо на нервите

# 3
  • Мнения: 997
 И аз не съм специалист, но си мисля, че по-скоро е нещо емоционално. Идеята зя психотерапевт ми се вижда добра. Предполагам, че ако не помогне, няма да навреди. Каквото и да е, желая ти скорошно оправяне.  bouquet

# 4
  • Мнения: 544
след 2то раждане и аз имам подобен проблем с кръвното и пих същото лекарство/ако го пиеш вечер се превъзбуждаш и не можеш да заспиш/ефекта обаче струва ми се бе временен.В момента пия някакво билково да видим от него как ще е.
Струва ми се,че всичко е от нерви,стрес,напрежение.Не е лесно да се грижи човек за 2деца/при това момчета/.
Пожелавам ти повече спокойствие  bouquet

# 5
 newsm76 pregnantДане е следродилен синдром.Потърси в справочника!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Деанксид се пие вечер, защото е лек антидепресант.
Ети, много странно, че при теб е действал превъзбуждащо.
Аз пиех Деанксид срещу тревога и постоянна тъга. В листовката му пише, че понижава кръвното.
Иначе идеята за психотерапевт е добра. Успех!   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 113
Аз знам, че деанксит не трябва да се пие след 15 часа, точно поради причината за която пише Ети.

Общи условия

Активация на акаунт