Fashion studio ВЕНЕРА????"?????

  • 843
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 195
Мацкииииииииии помощ
Кавете ми някой ползвал ли е услугите на Fashion studio ВЕНЕРА?
Кажете ми какви са цените?
За подстригване?
Кичури с фолио?
че на приятеля му му дадоха някакъв талон за 20лв ама 100% няма да са достатъчни поне да знам заслужава ли си да ходя?



УПССССССС май в "Красива мама" е мястото на темата sorryy

# 1
  • Мнения: 1 492
Не го знам въобще това студио, но ти предлагам ако има тел. да звъннеш да ги питаш трябва ли предварително да си запазиш час, какви процедури предлагат и по-между другото да питаш и за цените. Възползвай се Peace

# 2
  • Мнения: 1 195
ух въпроса е че вече си запазих час ама ме досрамя да питам за цени Embarassed Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 492
Какво ти пука, звънкай пак.Няма да казваш нищо, а само да те ориентират в цените. И няма какво да те е срам, те не те виждат по-телефона.Айде звънкай смело и после да покажеш колко фешън са те направили Peace

# 4
  • Мнения: 1 195
Simple Smile има много положителни отзиви от там аз затова се навих)
иначе щех да пратя приятеля ми да се подстриже ама ................ Simple Smile

# 5
  • Мнения: 324
имат салони в Редута и на бул."Шипченски проход". Понеже са ми удобни съм ходила няколко пъти на фризури при тях и хич, ама хич не съм доволна. Иначе имат страхотна база и хубави материали, обаче не ги бива момчетата. Не подстригват добре, боядисаха ми косата ужасно, а за сушоара да не ви говоря, аз сама се правя по-добре. А смея да твърдя, че не съм претенция  Blush
Иначе щом имаш талонче пробвай, цените са ин средни - подстригване 10лв, боядисване на дълга коса - 30лв, сушоар 10лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
За "Венера" на Евлоги Георгиев ли става въпрос.Ако е за него бях питала и аз в предишна тема, но никой не знаеше.Е, аз отидох там и си папазих час за понеделник.Измиване, подстригване и подсушаване ще ми струва 8 лв Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт