Детски офталмолог- впечатления!

  • 13 563
  • 19
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Моля, кажете ми впечатленията си от д-р Екимова - детски офталмолог.
А -и препоръчайте ми някой при който сте ходили и сте доволни.

# 1
  • Мнения: 3 091
доц. Мишева - чувам непрекъснато добри отзиви от нея... проблемът е, че има частен кабинет. май не работи с касата...

Брат ми например вижда благодарение на проф. Анастасия Накова - тя работи в медицинска академия - изключително коректен и честен човек. специалността й е физиология на окото. в клиниката на гугучкова е

# 2
  • Мнения: 5 525
Аз съм много доволна от д-р Е кимова. Мисля, че е много внимателна с децата и е добър специалист.При нея водя и двете си деца.

# 3
  • Мнения: 1 608
д-р Облашка от болница Вита. Работи със здравната каса, но в определени часове.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 965
Доктор Чернодринска от медицински център Visus, има подход към децата и страхотна техника, работи със Здравната каса. Ето координати: http://www.visus.bgcatalog.com/

# 5
  • Мнения: 189
Моля, кажете ми впечатленията си от д-р Екимова - детски офталмолог.
А -и препоръчайте ми някой при който сте ходили и сте доволни.
Аз съм водила дъщеря си като се роди, но това беше доста отдавна, защото детето е на 6.5 г. Иначе беше много отзивчива и внимателна, после започнахме да ходим при дря(уг лекар, но всичко което беше написала и казала беше така. Иначе вече незная от кого съм доволна и не съм. Май съм обиколила всички очни клиники в София, посладно сега пак сме при доц. Алексиева, преди това бяхми при док. Русева, проф. Янкав и всеки си има трески за дялане. Вече незная, може и аз да имам много изисквания.

# 6
  • Мнения: 7 640
Тази Екимова от къде е?

# 7
  • Мнения: 5 525
От педиатрията.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще използвам темата да питам кога и как се прави профилактичен преглед на зрението на децата? На Рая трябвало в тази възраст да и проверят зрението, обаче искат да може да отговаря на коя посока са обърнати разни фигури. Аз мисля, че няма да може, а талонът ни изтича ooooh! Дали може да го използвам за голямата, че и нейното зрение не е проверявано? Rolling Eyes

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Бяхме при доктор Екимова и я попитах кога да се направи профилактичен преглед- каза като стане на пет години, което според мен е късно по принцип за първи преглед, но щом казва...

# 10
  • Мнения: 3 914
д-р Константинов-детски офталмолог ,клиника Ден
всички останали по нагоре дори не познаха от какво е болно детето ми
а   за  доц.Алексиева и дъщеря и Чернодринска просто нямам думи да изразя възмущението си,познавам поне 5 деца включително моето които на тях дължат слепотата си

# 11
  • Мнения: 271
Доктор Чернодринска от медицински център Visus, има подход към децата и страхотна техника, работи със Здравната каса. Ето координати: http://www.visus.bgcatalog.com/
а аз водих Марти в същата клиника,само че при Алексиева и съм много доволна

# 12
  • София
  • Мнения: 3 359
Да се включа и аз - бяхме при Алексиева с малката и съм доволна, но все пак  ставаше дума за нещо дребно  Hug

# 13
  • Мнения: 7 640
Бяхме при доктор Екимова и я попитах кога да се направи профилактичен преглед- каза като стане на пет години, което според мен е късно по принцип за първи преглед, но щом казва...
със сигурност се и късничко Rolling Eyes
Как от Педиатрията, тя очна ли е или педиатърка?

# 14
  • Мнения: 4 053
Топов от МА,
за мен той е най...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт