Имате ли кростренажор в къщи?

  • 1 697
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте!Ако някой си има кростренажор моля да ми сподели своите впечатления от този уред.Заслужава ли си цената?Успявате ли да си поддържате формата с него ?

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Имам, от около 3 седмици.
Този:
http://www.jk-fitness.com/articledetails.php?ArticleID=605
В началото едвам издържах 3 минути, но сега съм на 30.
По принцип казват, че съчетава в себе си предимствата на пътечката, степера и
велоергометъра, и няма голямо натоварване на ставите, когато го използваш.
За резултати при мен е още рано да се каже, но мисля, че ще има.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Според мен си заслужава парите, много приятна е тренировката на него (особено ако е добра марка, по-"мазно" върви), хубаво е, че се натоварва цялото тяло и може сам да си определяш време, скорост, да следиш калории и пр.
Единствената ми забележка е, че заема много място, ама аз му намерих един ъгъл в спалнята, та не пречи чак толкова. Laughing

# 3
  • Мнения: 220
ами аз имам.преди го карах към 30 мин и не се изморявах(но тогава всеки ден),а сега когато се кача,което е доста рядко едва издържам 6-7 минутки

# 4
  • Мнения: 155
Имам,  на Kettler e.
Много съм доволна от този уред. Започнах с 10 минути, сега карам по 40-50 минути. Ако си постоянна и преди кардио тренировка пиеш L- карнитин ще имаш резултати.

# 5
  • Мнения: 2 550
Имам. Друг е въпросът, че не го ползвам  Blush
Много са приятни тренировките, но мен ме мързи.
Така че помисли хубаво преди да го купиш, да не седи за украса после.

# 6
  • Мнения: 5 228
Имам от няколко години. Първите месеци като си го купих го ползвах много активно и поддържах добра форма с него. Сега стои в кухнята в един ъгъл и го наричам "паметникът на спорта".

# 7
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Аааа - хич да ги нямаме такива, момичета  smile3512
Пльосвате го пред телевизора, или телевизора пред него - и почвате.
Или пък с музика - аз си намерих някакви mp3 на iFit - една мацка бърбори и те наставлява какво да правиш, ама не са кой знае какво, а и кросчето трябва да има регулатор за наклона, за да й изпълняваш точно наставленията.
Иначе е много готино на някаква ритмична музика  Peace

За какво сте давали пари, има и по-евтини закачалки  Mr. Green
(Нали не ми се сърдите, че ви се карам  Blush)
Само Марчето е извинена за определен период от време   bouquet

# 8
  • Мнения: 6 889
Охх, само ме зарибявате. От известно време следя темите за този уред и все се чудя дали да си взема.

# 9
  • Мнения: 235
Имам от година и половина. Първите три седмици ми беше мерак и го ползвах, а сега е закачалка за дрехи и малката го използва за катерушка. Laughing

# 10
  • Мнения: 3 576
Имамеее
и не го ползваме......
детето го използва за катерушка Wink

# 11
  • Мнения: 5 622
Имам от няколко години. Първите месеци като си го купих го ползвах много активно и поддържах добра форма с него. Сега стои в кухнята в един ъгъл и го наричам "паметникът на спорта".

 rotfImbo

Фукле, уби ме Joy

И гърнето на сина ми седи в един ъгъл и аз го наричам по подобен начин "Паметникът на нуждите"  rotfImao

По темата-много бих искала д имам такъв уред, но съм не 100, ами 1100% сигурна, че ако имам, ще бъде "Всяко чудо за три дни" и после ще си имам и аз паметник на спорта  Joy

Да не говорим, че няма място, където да го държа, камо ли да се размахвам на него  Crazy

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз имам. Всеки ден го чистя от прах и обещавам на мъжа ми че от утре почвам да го ползвам по предназначение. Иначе като го купихме го карах 2-3 пъти де, да види че не съм дала напразно парите.

# 13
  • Мнения: 6 889
а сега е закачалка за дрехи и малката го използва за катерушка. Laughing
детето го използва за катерушка Wink

Значи ако си взема няма да се притеснявам, защото ще знам, че някой ден някой може да си играе с него Wink
За жалост и аз като Буба си мисля, че меракът ще ми мине много бързо. И това ме възпира, защото изобщо не искам излишни боклуци из къщи. Обаче пък толкова голямо желание имам да отслабна и да се стегна малко, вече направо не мога да се гледам Cry

# 14
  • Мнения: 1 072
Това ще е първата ми покупка, като реша къде искам да живея.В Пазарджик или в София.
Сигурна съм, че при мен няма да стои като закачалка  Naughty
В това отношение съм безкомпромисна.
Жълтичко Лимонче, давай все така.Лято идва, че се хвърляме по прашки.

Общи условия

Активация на акаунт