Какво представлява 3Д ултразвуковото изследване

  • 916
  • 3
  •   1
Отговори
Вече съм 20 г.с. 9и моята лекарка неможе да ми каже какъво ще е бебето. При 3Д-то може ли да се види по-добре? Къде се прави в София и колко струва? newsm53 newsm03

# 1
  • Мнения: 997
 Триизмерен ехограф има в Св. София/Тина Киркова/. Но нямам пресни данни за заплащането. Когато ходих преди повече от година и половина беше 20лв.

# 2
  • Мнения: 649
дори и на 3Д може да не се види какво ще е бебето, това зависи най-вече от това как то лежи в момента на прегледа... имам позната, на която до последно не го видяха, а беше ходила на доста прегледи- само предполагаха, че ще е момиченце... така се и оказа, но не се знаеше със сигурност докато не се роди
но ако искаш иди, защото е много интересно да видиш малкото човече в 3Д в корема ( но аз бих изчакала още малко, за да стане по-голям/-а)



това са снимки от 28 г.с.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 149
При 3D ултразвуковото изследване си е обикновен ехографски преглед, но с апарат от по-висок клас. Измерват се: гръбначен стълб, крайници, бъбреци, диафрагма, орбити, предна коремна стена, жлъчен мехур, пъпна връв, сърце, пикочен мехур, стомах, устни, нос, околоплодна течност и размери на бебчето.
По желание разбира се и пола (ако е обърнато в подходящата посока). Всичко това се гледа на 2D, а след това на 3D ти показват физиономийката му. При нас бебчо помаха с ръка на татко си. Това беше първата им среща и беше много вълнуващо.

Д-р Виолета Димитрова
Медицински център "Фемина", ул. "Дунав" 47
тел. 983 30 20,
тел./факс 983 57 97
моб. тел. 0889 03 05 95,
Работно време на центъра:
от 9,00 до 19, 00 часа
от понеделник до събота

Преди година и нещо цената беше 40 лв.

Леко бременеене!   pregnant

Общи условия

Активация на акаунт