Мнения за NAN-AR или Nutrilon 1

  • 9 951
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
моята бебка беше на Nan HA,по преценка на педиатърката но се запече ужасно и аз го смених с Нутрилон 1 на своя глава.Малката не искаше да ака сама ,но поне не се запичаше.Педито като разбра за млякото се намръщи и ми каза да й давам Nan AR незнам защо държи точно на тази марка!Малката днес ака сама за 1ви път от един месец насам и незнам дали Nutrilon1 не е помогнал!Тя си го пие с удоволствие,има ли смисъл да го сменям с Nan AR?

# 1
  • Мнения: 4 428
Аз също смених АМ-а, който ни препоръча педито/НАН1/, защото и ние започнахме да се запичаме. Сега сме на Аптамил1. Това мляко се води по-добро и вече нямаме проблеми с акането, но пък от смяната ни се увеличиха коликите. При вас, след като няма проблем, си продължете с Нутрилона. И без това не се препоръчва честата смяна на АМ-а.
Честно казано аз въобще се чудя дали да казвам на педито, че съм сменила АМ-а, точно заради тези реакции. Но така или иначе аз бих слушала детето, не педито.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Още в родилния дом ми препоръчаха Нутрилон1. Джипито ми каза, че е хубаво мляко. Малко се запичаха в началото, но после нямяха проблем. Сега вече сме на Нутрилон2.

# 3
Моето сладурче е хранен само с NAN. В началото беше NAN HA , след това на NAN - AR и сега е на NAN 2. Нито веднъж не се е запичал и си го пие с кеф.
Така че според мен всичко зависи от детето. Слушай си детето.

# 4
  • Мнения: 5 140
Моята щерка пи 6 месеца NAN AR и бях доволна, акаше си нормално.
От Нитрулона не беше очарована.
Аптамила е добро адапте.

# 5
  • Мнения: 733
Ние сме на Нутрилон от самото начало  zaiche_dafi и сме много доволни  Peace. То все пак съдържа пребиотици, които са много добре за бебчовците. Аз съм за Нутрилон, но всяко бебче си е различно, и те имат вкус като нас  Wink

# 6
  • Мнения: 8 505
На твое място бих избрала Нутрилона.

# 7
  • Мнения: 27 524
Нутрилон  Peace

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
AR-независимо на коя марка е противоповръщащо и спомага за изхождането в това число и фризовом

# 9
# 10
  • Мнения: 27 524
AR-независимо на коя марка е противоповръщащо и спомага за изхождането в това число и фризовом

Да, ама педито май го е дала превантивно или поне никъде не се споменава, че малката повръща. При това положение не виждам смисъл да се дава АР. Така само превантивно?  Stop При това положение, ако бебето няма такива проблеми, а се запича от НАН, (както почти всички деца), то Нутрилон или Аптамил са хиляди пъти за предпочитане.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
AR-независимо на коя марка е противоповръщащо и спомага за изхождането в това число и фризовом

Да, ама педито май го е дала превантивно или поне никъде не се споменава, че малката повръща. При това положение не виждам смисъл да се дава АР. Така само превантивно?  Stop При това положение, ако бебето няма такива проблеми, а се запича от НАН, (както почти всички деца), то Нутрилон или Аптамил са хиляди пъти за предпочитане.



Знам Блонди, аз само отбелязвам какво е AR, а майката преценя кое да даде

Само да отбележа, че АР млеката по-нищо не отстъпват като качество и съставки пред другите АМ и не са вредни, ако майката се притеснява от това искам да я успокоя  Grinning

# 12
  • Мнения: 187
Много Благодаря за отговорите,засега сме си на Нутрилон,май се отказвам да го сменям!

Общи условия

Активация на акаунт