Чревни паразити по здр. каса

  • 1 131
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, къде мога да направя това изследване за детска ясла?Имаме направление, но ми казаха, че ХЕИ-София вече няма договор със здр. каса и не извършва тези изследвания Confused
Ако няма вече къде да ги направя безплатно, къде мога да ги направя срещу заплащане?

# 1
  • Мнения: 545
А защо ви карат сами да си ги носите? Ние като трябваше да правим занесохме пробата (в стерилизирано шишенце) на личния лекар и от там "служебно" я пратиха където трябва.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
А защо ви карат сами да си ги носите?
Мислиш ли, че бих могла да ти отговоря на този въпрос Shocked

# 3
  • Варна
  • Мнения: 677
Ние си занесохме пробата в лаборатория, която работи със здравната каса. Там направихме и всички други изследвания, необходими за яслата.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе днес всички ли ще ми отговарят толкова адекватно  #Crazy
Дима1, ако не ти представлява трудност и живееш в София, моля напиши коя е аджеба тази лаборатория.Това питах все пак Confused

# 5
  • Варна
  • Мнения: 677
Ами не съм от София и не мога да те насоча, но предполагам и при вас има такива частни лаборатории, които работят със здравната каса.

# 6
  • Мнения: 723
Аз ги направих в CibaLab преди месец срещу 24лв. Такива лаборатории има на:

1)ул."Люлин планина" 31
2)ул."Гюешево" 83, Бизнес Център СЕРДИКА (бивш обувен завод)
3)кв.Гоце Делчев
 ул."Г.Измирлиев", бивша 29та поликлиника
4)Оборище
 бул."Евлги Георгиев", бивша 17та поликлиника
5)Люлин
 ж.к."Люлин 9", бивша 12та поликлиника
6)Студентски град
 кв."Студетски град", бивша Студентска поликлиника

Бяха готови за 2 дни.
/Ако търсиш други лаборатории, да знаеш, че в Kandilarov не ги правят със сигурност./

А в Cibalab имат и пакетна услуга 'Детска градина' - някъде около 37-38лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 146
Ние правихме такава проба преди около половин година. Дано все още да работят със здравната каса. Занесох пробата в лабораторията в 14-та поликлиника. Там я бяха пратили в някаква лаборатория в Младост. А на нас ни върнаха само резултатите.
Не съм плащала.
За да не се разкарваш по-добре попитай за телефон на 14-та поликлиника от справки. Има централа. Дано да могат да те свържат с лабораторията и да попиташ.

Общи условия

Активация на акаунт