Знаете ли...

  • 565
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 403
Юли месец сме на сватба, та булката търси моми4е да забавлява децата. Понеже ще има около 10 деца. Мислеше и за клоун,ама той няма да ги гледа и ще тър4ат напред, назад newsm78 Та май някаква жена трябва,незнам  Thinking Вие как мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
 Мисля, че който и човек да е трудно ще удържи толкова деца да не тичат на сватба и то при толкова забавления. Булката какво мисли - да направи отделни забавления за децата ли?(може и аз да не съм разбрала).

Не си представям да отидем на сватба и дъщеря ми и сина да изпуснат забавленията около танците и масите, и да гледат някой клоун или жена да ги забавлява някъде отстрани.
Най-голямото забавление на децата е да тичат по сватбите, да играят отзад на хорото, да крещят и никой да не им прави забележки. Защото всички се веселят и са му "отпуснали" края.

# 2
  • Мнения: 2 214
Мисля, че който и човек да е трудно ще удържи толкова деца да не тичат на сватба и то при толкова забавления. Булката какво мисли - да направи отделни забавления за децата ли?(може и аз да не съм разбрала).

Не си представям да отидем на сватба и дъщеря ми и сина да изпуснат забавленията около танците и масите, и да гледат някой клоун или жена да ги забавлява някъде отстрани.
Най-голямото забавление на децата е да тичат по сватбите, да играят отзад на хорото, да крещят и никой да не им прави забележки. Защото всички се веселят и са му "отпуснали" края.
Звучи логичо!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378
И аз мисля, че няма да е удачно децата да се "забавляват" с някой отделно. В крайна сметка, тези родители, които ще си ги вземат, най-добре ще преценят могат ли да се справят и дали ще удържат малките си. Hug А и купона ще бъде в изпълненията на дечицата. Инъче трябва да се пита в заведенията, които предлагат и занимания на деца, дали могат да изпратят момиче на мястото на сватбата.  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
О, сватбите са атракции за децата. А понякога се превръщат и в център на внимание Simple Smile
Последната сватба, на която ходихме, беше в ресторант, който имаше пързалка и люлка. Децата почти не се застояваха при нас.

Общи условия

Активация на акаунт