Ние приключихме

  • 552
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Ми това е - край вече. Само дето ту се радвам ту ми е кофти Embarassed Стана съвсем плавно и по план график. След като се върнах на работа кърмех дребчо сутрин и вечер, а в началото цедях през деня и и даваха като ме няма. Постепенно махнах цеденето и си мина само на две цокания. После почнах да пътувам  и реших да я отбия, защото ужасно ме тормозеше цеденето по командировките. Бях спряла за три дни, но пък точно тогава диването реши че иска пак. След завръщането от последната ми 5 дневна командировка нито аз предлагам, нито фъстъка се сеща. Там не съм цедила, защото ми беше невероятно натоварено. Сега хем ми олекна от отпадането на разправията пътуване- цедене, хем ми е страшно криво Sad Ех, няма угодия и това си е Wink
Сърдечно благодаря на всички, които ми оказаха неоценима помощ в трудните моменти  bouquet Огромни благодарности на Бу за невероятната библиотека newsm51

Искрено се надявам с третото ни дете да не съм толкова притисната от обстоятелствата и да мога да си стоя в къщи да си го гледам и кърмя до значително по късно Grinning Hug

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Лулу, смятам, че като за работеща мама се справи мноооого добре!  Hug Следващият път - повече!  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 960
а колко е голямо бебчето? Иначе поздравления и от мен за положените усилия!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Лулу, ти се справи повече от добре! Поздравления, че въпреки всички трудности стигнахте до тук! Hug
И следващия път да е без проблеми и толкова дълго, колкото ти искаш!

# 4
  • Мнения: 2 959
...Искрено се надявам с третото ни дете ...да мога да си стоя в къщи да си го гледам и кърмя до значително по късно :...
Luluto, поздравления и от мен! А те емоциите ще са смесени още известно време, но важното е че така Ти ще се чувстваш много по- свободна и грижата по цеденето вече няма да я има. Радвай се на новият си живот и се възползвай максимално, защото ако се сбъдне скоро желанието Ти за трето, се връщаш отново сред нас. Hug

# 5
  • Мнения: 8 450
Приключили сте успешно!Честито!

Общи условия

Активация на акаунт