Очистително

  • 6 495
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 409
Незнам дали темата ми е за този подфорум. Ако не, предварително се извинявам.

Препоръчайте ми бързо очистително преди да тръгна за болницата. Ясно ми е, че ще ми правят клизма в болницата - но искам и аз сама да се подготвя на спокойствие вкъщи. Такъв тип човек съм ... притеснителна. Wink
Намерих това в интернет, но не мога да го намеря по аптеките, явно няма внос ...
http://www.doctissimo.fr/html/partenariat/microlax/2004/images/encart5.gif

Предложете ми други бързи и ефикасни алтернативи?  newsm78

Предварително Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 261
колко бързо да подейства
опитай бизалакс,  английската сол, действа след три часа
аз съм същата
преди двете секция пих разхлабващи, свърших добра работа у дома и след това на клизмата почти нищо не излезе
успех на теб

# 2
  • Мнения: 409
A дали по време на бременност е добре да се вземат каквито и да е медикаменти?

По-добре недей!

Добрата стара клизма ще свърши страхотна работа и да ти кажа от опит...това е едно от приятните неща по време на раждане!

Успех!

 Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 133
A дали по време на бременност е добре да се вземат каквито и да е медикаменти?

По-добре недей!

Добрата стара клизма ще свърши страхотна работа и да ти кажа от опит...това е едно от приятните неща по време на раждане!

Успех!

 Hug

Английската сол и др.п. лекарства целят по-пълно прочистване, което не е необходимо за раждането, а и не съм убедена, че е полезно. Свещичките действат по-слабо от клизмата. Няма смисъл. От какво се притесняваш?

Последна редакция: ср, 17 май 2006, 21:00 от malina_m

# 4
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Чувала съм за този бизалакс, че е ужасен! Болките в корема от него били по-страшни от родилните! Аз лично не съм го пила и нямам отношение! Но както са те посъветвали и другите мами по-добре е да не пиеш нищо! Като влезеш в родилно въобще няма да ти е до клизмата! Успех и леко раждане!

# 5
  • Мнения: 4 970
имаше едно лекарство,което се казваше  X-PREB.На мен ли4но  ми го предписаха вмести клизма преди една операция,която така и не се състоя.ПИтай в аптеките.Мисля 4е не беше скъпо,но..,както ве4е казах,така и не се стигна до него.Все пак по въпроса с бременност и произволен прием на лекарства..... newsm78най-добре провери и не  експериментирай то4но накрая.Успех! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 186
Консултирай се с гинеколога си, преди да приемаш каквито и да е лекарства. По принцип употребата на лаксативи не е препоръчителна по време на бременност. Освен това не виждам какво толкова се притесняваш от клизмата, най- добре остави хората в болницата да си свършат работата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт