Коя е най-висшата степен на разсеяност...

  • 6 918
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
...която сте достигали напоследък  newsm78

Аз лично в състояние на дълбок размисъл под душа си сложих пилинг маска на четката за зъби и добре, че погледнах в последния момент...

Вие сте...

# 1
  • Мнения: 8 450
Да посрещна гостенка,да и кажа Здравей,да се върна за чехли и пак да кажа Здравей! Embarassed

# 2
  • Мнения: 4 806
имам няколко "разсеяни бисера"...
напоследък по няколко пъти питам за едно и също нещо, все едно не е било... почти като склероза

но малко след раждането носех чаша кафе към компа и забравих, че я нося - резултатът е, че тя просто падна (какво й се пада) и ... ремонт на компютъра.

# 3
  • Мнения: 46 434
Докато стерилизирах шишенцата, редовно слагах стерилизатора в хладилника, вместо в микровълновата  Laughing

# 4
  • Мнения: 27 524
Забравих си бебето на един панаир.  Embarassed Просто изключих, че имам дете и добре, че си беше там, където го бях зарязала с количката  Confused

# 5
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
вчера тръгнах до магазина за хляб- върнах се с яйца,бира и фъстъци и без хляб.Отидох  до магазина отново и ужас - купих тоалетна хартия и вафла за малката. Хляб пак забравих Embarassed Embarassed Embarassed Та ходих трети път. ЕГН-то май си казва думата вече hahaha hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 2 212
Ивелинче, аз точно като теб в състояние на дълбок размисъл почиствайки си лицето напоих памучния тампон с лакочистителя вместо с лосиона за лице и се мазах, мазах ...когато изведнъж миризмата ми се стори хем силна, хем странно познатаааа и в следващия момент с писък към банята, изхабих половин сапун да се търкам и нямаше последствия слава богу... ooooh!

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мъжът ми е по тази част. Взимам си душ в банята онзи ден и ми мирише на горена захар. Викам си: "Ха, някой прави крем-карамел от съседите". След малко захарта съвсем прегоря, а аз си мисля: "Айде-е-е, отиде кекса на някого!" Mr. Green
Излизам от банята, то цялата къща смърди, не се трае. А то какво, сложил да си прави турско кафе моят благоверен, забравил и хукнал по работа. Джезвето беше полегнало на една страна, полустопено, а вътре - въглени.
В хладилника пък намирам най-редовно дистанционни, джойпад, документи, дискове и пр.  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 400
Разсеяна съм и то доста Embarassed
За най-най сега не се сещам но ето част от редовните ми разсейки:
Редовно вземам домашният телефон вместо GSM-а, най редовно забравям пред вратата чувала с боклук Blush и го хвърлям чак като се върна от работа, забравяла съм изпраните дрехи в пералнята... за ден-два ooooh!, тръгвала съм по домашни пантофки от вкъщи Mr. Green, а на детето раницата - колко пъти съм се връщала от у/ще за нея  Rolling Eyes....
....срам и позор...

# 9
...в състояние на дълбок размисъл почиствайки си лицето напоих памучния тампон с лакочистителя вместо с лосиона за лице и се мазах, мазах ...когато изведнъж миризмата ми се стори хем силна, хем странно познатаааа и в следващия момент с писък към банята...

Въйй...аз имах абсолютно същия случай - и лакочистителят, и лосионът за лице са сини течности в бели полупрозрачни флакончета - и аз къде блеех, какво направих не знам...само си спомням натрапчивата миризма на ацетон и една блееда мисъл от сорта на "ще взема да си сменя лосиона...тая миризма не е на хубаво - кой знае с какво са го наблъскали".  И добре, че скоро ми дойде просветлението и бегом към банята ooooh!
А аз напоследък съм ужасно разсеяна - трябва по три пъти да си повтарям какво имам да правя и пак не е гаранция, че ще запомня. След мен някой трябва да върви да загася ел.уреди (най-често тостера..) защото иначе ще си спретна пожар вкъщи...Embarassed Въобще май тая година пролетта освен че ме е уморила ми е изпила и умът! Добре, че съществуват мобилните с напомнянки Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Аз не съм много разсеяна, но ми се е случвало два пъти да излизам по пантофи от в къщи миналото лято.... Crazy

# 11
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
като казахте излизане по пантофи и се сетих още един мой гаф....
Зима, студ,сняг,сутрин отиваме на градина и на работа-опаковала съм детето с дебел гащеризон,грейка,шапка,шал ръкавици. Аз също съм се опаковала порядъчно.Излизаме от къщи заключвам двете врати ,викам асансьора,отварям вратата и подканям малката да се качва.........детето се дърпа, аз му се карам, че ще изтървем автобуса.Натиквам го вътре и слизаме долу. Отварям входната врата и то горкото пак се дърпа и ми вика "Мамо аз така ли ще ходя ?" Поглеждам я............ тя по домашни чехлички Embarassed Embarassed Embarassed

# 12
  • Мнения: 2 212
А аз се сетих, че редовно като легна вечер и се сещам нещо, което тряба да направя и обикновено си го записвам в телефона, ама скоро една вечер се сетих, че имам едни документи в джоба на дънките и то закопчан заден джоб, в който няма как да ги видя и вечерта лягам и се сещам и си викам трябва да ги извадя отттам и да си ги сложа в чантата, че ще ги забравя и като ми потрябват ще се озова в небрано лозе...ама телефона далеч, и имам навика да си махам един пръстен понякога, за да може на другия ден като го видя да се сетя и така махам го аз....сутринта се събуждам, виждам пръстена да ама какво беше....ей не могаи не мога да се сетя, обикалям из нас, оглеждам се за жокери и не мога да се сетя какво е трябвало да направя....и цял ден ми беше некомфортно, защото само знам, че има нещо гнило, но не мога да се сетя какво...чак когато претършувах вечерта дънките и то щото ги слагах в пералнята намерих документите в джоба и направих връзката кво съм трябвало да се сетя....та това с пръстените вече не ми помага .....

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Дааа, ето и моят номер - Гери беше на месец и нещо и отваме на консултация. Влизам и заставам пред вратата на кабинета да изчакам. След малко излиза сестрата и ме пита за какво съм. Казвам, за консултация. И тя - Как се казва детето. И аз с особена физиономия не проронвам и дума - просто изключих! Не можах да си спомня името на собственото си дете!  Shocked  Shocked Жената се позасмя. Какво ли си помисли! Сетих се след 5 секунди де. Но умората си беше казала думата при мен май.

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Малко ме е срам, но ще кажа: Embarassed
вчера отидох до 00 уж по голяма нужда и след няколко минути вече бях изключила и не помнех дали съм свършила работата или не- оказа се, че не съм... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт