Дървена буталка?

  • 1 084
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте, търся една играчка за бутане. Играчката е дървена с пате. Краката на патето са гумени и когато детето я бута те се въртят и плякат. Някой може ли да ми каже дали е виждал такава играчка и ако да-къде? Мерси.

# 1
  • Мнения: 5 228
И аз търся. Преди няколко месеца виждах в Пипи на Черковна, но вече няма и продавачката ми каза, че все поръчвали, но не им докарвали.

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Никъде ли ги няма тези играчки?

# 3
  • Мнения: 877
В Хит ги имаше.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз на Влади купих дървена буталка от Южния парк(от една маса), само че не е съвсем като тази,която си описала,че търсиш.Нашата е едно човече, което си мърда ръцете,докато го буташ, ама не издава звук и колелцата са му дървени, а не гумени.Имаше и патета сякаш, ама яха на същия принцип.Цена - 4 лв.
Моят младеж въоще не я поглежда  Crossing Arms

# 5
  • София
  • Мнения: 626
Аз на Влади купих дървена буталка от Южния парк(от една маса), само че не е съвсем като тази,която си описала,че търсиш.Нашата е едно човече, което си мърда ръцете,докато го буташ, ама не издава звук и колелцата са му дървени, а не гумени.Имаше и патета сякаш, ама яха на същия принцип.Цена - 4 лв.
Моят младеж въоще не я поглежда  Crossing Arms
Мерси. И аз ги видях вчера и ако не намеря друга сигурно ще му взема такава.

# 6
  • София
  • Мнения: 626
Днес бях в Хит и ги видях. Нещо подобно на това което аз търся, но струват 25лв. Нещо ми се виждат много за такава играчка. Накрая му взех буталка с хеликоптер. Перката отгоре се върти и трака. Бута я и се забавлява Laughing

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 694
В кв.Изток на ул. Ат.Далчев до ресторант Мелник има детски магазин, в събота купих за подарък. Ако не ти е много на път мога утре да погледна какви са останали защото аз купих пате, но имаше и палячо и прасе. Струват 6 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 626
В кв.Изток на ул. Ат.Далчев до ресторант Мелник има детски магазин, в събота купих за подарък. Ако не ти е много на път мога утре да погледна какви са останали защото аз купих пате, но имаше и палячо и прасе. Струват 6 лв.
За съжаление изобщо не ми е на път Sad. Атко не ти представлява проблем, моля те провери сакво е останало.

Общи условия

Активация на акаунт