ЛИПСВА МИ КЪРМЕНЕТО, ама го преодолях :-)

  • 1 553
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
...Ами това е. Много ми липсва Cry Cry
Ама на друго място не мога да си кажа, защото не ме разбират. (вкъщи също) Cry Cry


След има няма 20 дни ми мина носталгията и пр. Wink МАй помогна около една бутилка МАРТИНИ и уникалната възможност да си оставиш детето за 2 дни на някоя баба Laughing Laughing Laughing
ПАК ДА БЛАГОДАРЯ , 4Е ВИ ИМА Wink

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 12:06 от Emi

# 1
  • Мнения: 2 959
Еми, замислете се с Татито по въпроса. И тогава кърменето ще е налице, мама ще бъде щастлива защото нищо няма да липсва. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, замислете се с Татито по въпроса. И тогава кърменето ще е налице, мама ще бъде щастлива защото нищо няма да липсва. Hug
Планирано е за догодина, ако не ни мине котка път Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 2 085
Еми, замислете се с Татито по въпроса....
Мдаааа, замислете се newsm10

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Еми, замислете се с Татито по въпроса. И тогава кърменето ще е налице, мама ще бъде щастлива защото нищо няма да липсва. Hug
Планирано е за догодина, ако не ни мине котка път Laughing Laughing

Тогава стискам палци "догодина" да идва по-бързо  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 220
И ние приключваме с кърменето и още от сега ми е тъжно... Наистина освен тук, малко хора могат да го разберат.  Heart Eyes

# 6
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Използвам темата да заявя, че на мен КЪРМЕНЕТО НЕ МИ ЛИПСВА, че се появиха много спекулации по въпроса!  Mr. Green Laughing
Еми, ще ти мине, знаеш ли колко е готино!  Party Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 493
И на мен от време на време ми липсва - особено като видя малко бебенце... Но като цяло засега НЕ и не съжалявам... Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 147
Разбирам те чудесно, въпреки че още кърмя.  Постоянно ми задават въпроса "Айде докога?" #Cussing out, а на мен си ми е мило да си кърмя детенцето. Започнах да разреждам кърменията, та до годинка и 1-2 месеца да се отбиваме, но като ми намаля млякото - една тревога ме обзе, едно неприятно чувство... Cry и ... отново започнах да си му давам в някои промеждутъци да си поцоква. Все в един момент трябва да се преборя, но Embarassed този момент явно още не е дошъл.
Стискам палци тъгата бързо да минава и догодина - айде пак на кърменето  Grinning!

# 9
  • Мнения: 1 737
Поне спокойно можеш да се напиеш от мъка!  Drunk

# 10
  • Мнения: 54
И на мен от време на време ми липсва - ние приключихме доста рано с кърменето

# 11
  • Мнения: 6 243
По-добре да ти липсва, отколкото да ти тежи.

Иначе ми хареса мнението на AQ  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Поне спокойно можеш да се напиеш от мъка!  Drunk
Е тва е истината newsm62

# 13
  • Мнения: 109
И на мен ми липсва...Яд ме е, че не направих снимки на голямото сучещо момиче..Миналата седмица потърси гърдата, но аз й обясних, че млякото е свършило, че вече го е изпила. Толкова тъжна физиономия направи, нажали се, помрънка малко и се примири...
Сигурна съм, че се преживява, но наистина е трудничко. Пък и за мен няма шанс да ми се случи отново такова преживяване. Ще ми останат спомените...
Е, оплаках се Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 210
Поне спокойно можеш да се напиеш от мъка!  Drunk
Е тва е истината newsm62
Е, ако искате вЕрвайте, ама в събота на юбилея Mr. Green точно това смятам да направя!! 9 месеца бременност и 2 години без 2 дни кърмене...............Ужааааасно много време без алкохолни благинки беше Mr. Green Mr. Green

П.С. Ама свидетелите после да не ме орезилят във форума Wink

Общи условия

Активация на акаунт