Лунна диета - 20.05/12.20

  • 1 853
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Кой ще участва? Този път смятам да съм сериозна, даже ще започна от петък, за да има по-голяма ефект.

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз! И също мисля от петък, че много се освиних тия дни.

# 2
  • Мнения: 5 647
Аз! И също мисля от петък, че много се освиних тия дни.

Смятам да карам целия ден на кисело мляко.

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз смятам да карам петък на чай, плодове или зеленчуци, събота само чай и неделя (ако не съм освирепяла съвсем) пак чай, плодове и зеленчуци, пък ще видим. А, да и кафе!

# 4
  • Мнения: 310
Аз се включвам, защото в последната седмица се освиних  Sad Бяха стигнала желаните килограми, а сега....пак с две на горе  Sad
Ще се стягам, че... Naughty. Измислих как да не ям. В деня на лунната отивам да се разхождам в парка без пари  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 551
И аз съм с вас,този път да се надяваме да не се издъня

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Измислих как да не ям. В деня на лунната отивам да се разхождам в парка без пари  Mr. Green
Ха ха, и аз така! Най много да си взема 30-40 стотинки за чай. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 461
Твърдо "за". Къдрокоске,дано да си ми на късмет и да издържа този път. Embarassed

# 8
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Вече се чудех кога точно ще е?? newsm78
Че да започвам да се настройвам отсега
успех на всички  bouquet

# 9
  • Мнения: 310
  Измислих как да не ям. В деня на лунната отивам да се разхождам в парка без пари  Mr. Green
Ха ха, и аз така! Най много да си взема 30-40 стотинки за чай. Mr. Green

е..как бе
Без 30-40 стотинки, защото аз чай не обичам и сигурно ще си взема някоя вафла  Embarassed а не трябва така  Naughty

# 10
  • Мнения: 310
а да..адара щях да те питам нещо, но се отплеснах. Ти за колко време ги свали тези 5.5 кг?
Питам, защото откакто стигнах желаните килограми не слядях много темите за диети, а ти сигурно си писала някъде  Embarassed

# 11
  • Мнения: 5 647
Твърдо "за". Къдрокоске,дано да си ми на късмет и да издържа този път. Embarassed

Ще стискам палци!  Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И мен ме бройте, дано устискам

# 13
  • Мнения: 1 006
Тъкмо се чудех кога беше следващата дата!
Окуражена и окрилена от успеха си миналата събота, смятам да се включа пак в отбора на лунатичките Wink, но пак ще си поканя и лунатик с мен, че без негова помощ и контрол,  Thinkingмай.май няма да стане Mr. Green

# 14
  • Виена
  • Мнения: 1 247
 alert
Чак на трета страница останали лунатичките... Дали е намалял интересът  към лунния глад newsm78
Записвам се обаче! Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт