ne napalniavam!

  • 1 531
  • 42
  •   1
Отговори
V 6MESETS SAM A SAM NAPALNIALA SAMO 3KG.LEKARIA KAZVA 4E E NORMALNO,NO PAK SE PRITESNIAVAM Sad

# 1
  • Мнения: 307
 Ами щом лекарката е казала, че всичко е наред няма от какво да се притесняваш.

# 2
  • Мнения: 46 437
Аз в 6-ти бях +1 кг. Peace
Но забременях с наднормено тегло и тогава започнах да се храня здравословно, дори в началото свалих 3-4 кг.
Ходи си редовно на прегледи, за да следят развитието на бебето, а и ако се чувстваш добре, значи всичко е наред  Peace
Повече качени кила, не означават по-голямо бебе, влязох да раждам +12 кг., бебето беше 3.600 кг.  Simple Smile
Лека бременност   bouquet

# 3
  • Мнения: 318
Ами да ти кажа и аз сега влизам в 6 месец и не съм качила нито едно килцец, не мисля че това е нещо притеснително, има време да дебелеем.  Hug

# 4
  • Мнения: 9 990
Блазе ви-аз в 6, бях +12 кила ooooh!

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Според мен е нормално, пък и зависи от структурата на човека! Аз в 6-ти бях надала около 6-7 кг /от които 4 за един месец-покрай коледа и  нова година/ Embarassed, но имам приятелка, която сега влиза в 6-ти и има съвсем мъничко коремче и никакви килограми отгоре!

# 6
BLAGODARIA VI.IZKAM DA KAJA I 4E PREDI DA ZABREMENEIABIAH 47KG A SEGA SAM 50KG.

# 7
  • Мнения: 4 621
Строго индивидуално е качването на килограми. Щом като гинеколога ти казва, че всичко е ОК значи можеш само да се радваш, че не пълнееш много Peace

# 8
  • Мнения: 1 878
ей ами че радвай се - де такъв късмет  Hug

# 9
  • Мнения: 619
наистина де такъв късмет...
в 6 месец бях +6кг(не че е много,ама като гледам тебе...) Grinning

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
наистина де такъв късмет...
в 6 месец бях +6кг(не че е много,ама като гледам тебе...) Grinning

И аз до сега съм 6 отгоре, като ми казаха, че съм напълно в нормата. Азобаче съм си дундавка по принцип и тези 6 кила не ме радват много, но пък бебо  baby_neutral да е е наред, другото не ме интересува.

# 11
  • Мнения: 567
какво те притеснява? Идеалният вариант е да качиш 9кг, а повечето кг се трупат в последните месеци.

# 12
  • Мнения: 388
ей ами че радвай се - де такъв късмет  Hug
Peace

# 13
  • Мнения: 1 165
няма от какво да се притесняваш.Да не ти казвам аз с колко бях отгоре в 6-ия месец:oops:След като се чувставш добре,притесненията ти са неоснователни.Виж повечето манекенки са напълнявали само 7-8 кг. за цялата бременност и това не им е създало никакви проблеми.

# 14
  • Мнения: 131
Важно е беб4ето да се разжижа нормално.  Килограмите ти са съвсем наред! По-добре да качваш умерено,, отколкото да вдигнеш 20-30кг, което вреди много и на беб4е и на теб.

Общи условия

Активация на акаунт