Някоя да си е правила САМА кичури ?

  • 3 662
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 498
Чудя се дали може сама да си направя кичури? newsm78
 Има едно на "Щварцков" вътре със шапка с кука за изваждане и с разтвора, продавачката каза че ставало много добре. Та ме интересува някой дали е првил нещо подобно. Последният път като ми правиха в салона седях точно 5 часа и дадох 57 лв. а и не бяха бяло руси каквито исках. Ми в момента нямам нито толков време , нито толкова пари!
Моля споделете !

# 1
  • Мнения: 5 790
Правила съм си, но беше отдавна. Не станаха лоши, само трябва да внимаваш да извадиш целия кичур, почти до корена от шапката. Иначе не се боядисва и стои грозно. Не бих казала, че е сложно, но зависи колко кичура искаш да си направиш. Аз исках тогава да са повечко, та доста време се задържах пред огледалото. После да покажеш снимка! 

# 2
  • Мнения: 811
хайде пробвай и после покажи,че и аз съм се замислила за кичури в дом.обстановка Mr. Green
57 лв Shocked
ако си с много тъмна коса не пробвай с блондор,не стават хубави-рижеят Stop

# 3
  • Мнения: 14 486
Чудя се дали може сама да си направя кичури? newsm78
 Има едно на "Щварцков" вътре със шапка с кука за изваждане и с разтвора, продавачката каза че ставало много добре. Та ме интересува някой дали е првил нещо подобно. Последният път като ми правиха в салона седях точно 5 часа и дадох 57 лв. а и не бяха бяло руси каквито исках. Ми в момента нямам нито толков време , нито толкова пари!
Моля споделете !


аз отварях наскоро такава тема точно по същите причини - давам луди пари, не се харесвам и аз бях видяла тази боя.
ако искаш потърси - но там ме направиха на две стотинки как мога да си мисля че ще си направя хубави кичури сама и за какво били фризьорките и т.н.
е още не съм си направила но пък твърдо съм решила повече толкова пари да не дам за кичури.
аз ги правя за да си прикрия първите бели коси и сега умувам над други варианти за прикриването им.

# 4
  • Мнения: 8 917
Аз си правя сама кичури, но с фолио - харесвам си ги Peace

# 5
  • Мнения: 1 645
Аз си правя сама кичури, но с фолио - харесвам си ги Peace

Би ли ми казала как се прави тази чуденка newsm78
И каква боя използваш, да не е някаква специална.
Аз отдавна си мисля да си направя кичури, но все не се решавам.
Страхме е да не станат рижави

# 6
  • Мнения: 8 917
Избрах кичури най-вече защото ме "държат" поне 2 месеца. И тъй като слагам половината от прахчето - то едно прахче ми стига за 3-4 месеца. Последното, което взех беше някакво ново на Рилкен мисля, но не съм сигурна - мога да снимам опаковката и да го пусна. Определено ми харесва как стана - въобще не е жълто - за разлика от един път когато станаха такива жълтеникави - добре, че косата ми и без това е тъмноруса и от слънцето изсветлява, че се пооправи положението Wink. Та за марки - не ползвам една и съща, но опаковката ще  ти я покажа Peace

# 7
  • Мнения: 1 645
Добре, но как го правиш този трик със фолиото newsm78
Хайде сподели със мен Praynig

# 8
  • Мнения: 5 317
Аз съм си правила преди години с фолио,но не станаха сполучливи.

# 9
  • Мнения: 8 917
Добре, но как го правиш този трик със фолиото newsm78
Хайде сподели със мен Praynig

Голям трик, няма що Mr. Green Вземаш едно по-голямо огледало, нарязваш си фолио - квадрати, ленти или каквото ще ти е удобно - сама ще прецениш - вземаш си четка за боя, или става и с четка за зъби - стара или новичка. Въоръжаваш се с ръкавици и започваш. Моята коса понеже е  към 70 см и вече съм станала спец ми е много по-лесно отколкото в началото. Наресваш се и започваш да изтегляш кичури, които боядисваш и завиваш  с фолио - целта му е да не се боядисва останалата коса. Peace

# 10
  • Мнения: 1 986
  Мен приятелка ме е правила в домашни условия с фолио-отпред що-годе се докарвам,но отзад малко трудно ми е да си хвана кичура от корена и да го боядисам по цялата дължина,затова се доверявам на приятелката си WinkИначе,като не се боядиса от основата наистина стои грозно

# 11
  • Мнения: 8 917
Ето тук снимка от преди, а сега ще изровя и сега, когато вече съм спец Peace
http://pg.photos.yahoo.com/ph/galiaiv/detail?.dir=605bre2&.d … a.jpg&.src=ph

# 12
  • Мнения: 1 384
Аз съм си правила в домашни условия, но не се мацах аз, а една приятелка, защото нямам очи на тила  Wink
Правих ги вътре в косата - та ако се обърка нещо да не е катастрофално положението  Mr. Green И задължително с фолио, защото веднъж направо си се боядисах  Joy

# 13
  • Мнения: 590
Правя на майка ми с фолио.Обикновенно фолио за печене го нарязвам на парчета с ножица.Два пръста широко и дължината зависи от косата.Първо слагам блондор или супра/от тази на прах/за 10 мин. после светло пепелно руса боя за матиране на русото/рижаво за 30 минути.Хващам косата с щнола отгоре на главата и започвам от врата към челото.Кичурите ги вадя с гребен,който има пръчица накрая.
Но е много рисковано и не го препоръчвам да си го правите сами.

# 14
  • Мнения: 8 917
А ето и от сравнително по-скоро
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4230&AlbumId=52176

Общи условия

Активация на акаунт