Една женска тема, макар и не много по темата

  • 9 439
  • 60
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Първо искам да помоля модовете да не ми местят темата, макар че не е съвсем за тук!  Praynig
Просто тоя форум си е чисто женски и тук се чувствам най-добре да я пусна.  Blush
Та такаааа...
Значи - с мъжо заминаваме след две седмици на романтично пътешествие в чужбина. До тук добре. Проблемът е обаче, че точно, ама точно по това време (през цялото време  Twisted Evil) ще бъда в цикъл!  #Cussing out
Трябва да се направи нещо по въпроса. Първо - тъпо е да си в Париж и да пазиш сексуални пости.  Mr. Green И второ - имам ужасно болезнен мензис и просто ще бъда поне един ден на легло, което е най-малкото неуместно при тези обстоятелства. Rolling Eyes
Изключително ми е важно да ми помогнете със съвет как да преместя това събитие (без значение дали напред или назад)!  Praynig
Хапчета, бабешки методи, всичко приемам, само да действа!  Twisted Evil Мерси!  Hug

# 1
  • Мнения: 3 211
Нищо не мога да те посъветвам, само да кажа, че в здравния форум съм виждала доста подобни теми

# 2
  • Мнения: 1 413
Май може да пиеш контрацептиви без да спираш - да слееш приема за двата месеца - за друго не се сещам newsm78

# 3
  • Мнения: 352
При мен има ефект ударно поглъщане на вит. С - няколко дни преди датата - почвам 3 пъти по 2 таблетки  - мога да отложа така обаче максимум СЕДМИЦА....

# 4
  • някъде
  • Мнения: 4 955
попитай в някоя аптека за хапчета  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 587
Вземи си Постинор Дуо - Ще ти предизвика цикъла 2-3 дни след приема му! Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Много кофти! За съжаление от личен опит съвет не мога да ти да дам, но съм чувала за медикаменти, с които ти идва по-рано. Защо не питаш гинеколога си или в аптека  newsm78? Дори и нищо да не стане, наслаждавай се на пътуването! Ех, и аз искам в Париж!!!   bouquet

# 7
  • Мнения: 811
аз като пия витамин С ми се забавя цикъла
ама поне по 6 хапченца на ден
при мен забавянето е две седмици-сега видях поста на тони-та да уточня как е при мен

# 8
  • Мнения: 298
Някога имаше едни хапчета Примолут-нор / май така се казваха / аз ги пиех, когато получех кръвоизлив, но една приятелка ги пиеше точно по същата причина като теб, защото отиваше на море. Подействаха, точно както искаше, но мисля, че вече не се произвеждат, пък и без лекарско предписание...

# 9
  • Мнения: 2 274
Това с вит. С-то - вятър работа.
Иди в аптеката, зная, че има такива хапчета, но не са хич полезни.

# 10
  • Мнения: 1 558
"Primolut nor"!Произвежда се, аз го пия сега,поради същата причина - искам да си забавя цикъла с 3 дни Embarassed ! Струва малко над 7 лева. Пие се по едно хапче сутрин и по едно вечер 3 дни преди предполагаемото начало на цикъла. Стискам палци! Стискай и на мен Wink
Виж тук http://www.pirogov.net/search/product.php?firmid=42&prodid=167

# 11
  • Мнения: 505
Само не и постинор, че после започва през три дни да ти идва. Казвам го и от личен опит и от този на приятелки.

# 12
  • Мнения: 8 917
Май може да пиеш контрацептиви без да спираш - да слееш приема за двата месеца - за друго не се сещам newsm78

 Peace

# 13
  • Мнения: 5 622
Първо искам да помоля модовете да не ми местят темата, макар че не е съвсем за тук!  Praynig
Просто тоя форум си е чисто женски и тук се чувствам най-добре да я пусна.  Blush
Та такаааа...
Значи - с мъжо заминаваме след две седмици на романтично пътешествие в чужбина. До тук добре. Проблемът е обаче, че точно, ама точно по това време (през цялото време  Twisted Evil) ще бъда в цикъл!  #Cussing out
Трябва да се направи нещо по въпроса. Първо - тъпо е да си в Париж и да пазиш сексуални пости.  Mr. Green И второ - имам ужасно болезнен мензис и просто ще бъда поне един ден на легло, което е най-малкото неуместно при тези обстоятелства. Rolling Eyes
Изключително ми е важно да ми помогнете със съвет как да преместя това събитие (без значение дали напред или назад)!  Praynig
Хапчета, бабешки методи, всичко приемам, само да действа!  Twisted Evil Мерси!  Hug

Съвет не мога да дам, бабешки метод, още по-малко, но искам да ти пожелая приятно изкарване!

Преди години, когато бяхме в Париж с мъжа ми, аз също бях в цикъл  Crazy И също като теб, прекарах един ден на легло  #Cussing out

Какво да се прави, случва се. Просто като се планират нещата е хубаво да се предвиди и това  Wink

# 14
  • Мнения: 7 474
Май може да пиеш контрацептиви без да спираш - да слееш приема за двата месеца - за друго не се сещам newsm78

Може да слееш два месеца,но те обикновенно се почват от първите дни на М. и може да е изпуснала моменто. Консултирай се с гинеколог най-добре ще ти каже.

Общи условия

Активация на акаунт