Да сте виждали такива бански някъде?

  • 2 042
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 803
Здравейте, красавици!

От доста време търся бански с такъв тип горнище.



Да сте виждали някъде, или да имате идея къде още да търся?
Мерси предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 289
Да, но миналата година. Имаше ги в каталога на една българска фирма, май Флирт newsm78 и ги видях в един магазин на базар Мания в Слатина. За съжаление вече го няма. Бяха в черно и сребристо,но е имало и със златни шарки, подобно на този от снимката.
Тази година още не съм гледала бански, ама и не търся. Имам страхотен класически Триумф от миналата. Ако не ти е далечко, в магазина за бельо в подлеза на хотел Плиска мисля че вече има бански.

# 2
  • Мнения: 803
Много благодаря!
Piccolina, точно нещо такова ми трябва, да не са триъгълници (че дори и тях малко трудно пълня Confused)
Сега отивам да разглеждам сайта, който си ми дала.
Milena B. - Плиска не ми е много далеч, когато имам време и до там ще отскоча Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 212
Момичета,аз вчера бях в магазина в подлеза на Плиска,но нещо не ми харесаха моделите,а и цените ми се видяха високички-към 70лв.Знаете ли за други магазини за бански?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
Този модел, който търсиш, ползвала ли си такъв или... Щото на повечко бюст не стои хубаво.

# 5
  • Мнения: 111
Всяка година си взимам бански на фирма MAGISTRAL от едно магазинче на патриарха ,имат много голямо разнообразие от бански и съм почти 100%, че имат и такива модели Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 228
Сравнително богат избор на Триумф има и в магазина за бельо на Шипка и Сан Стефано. Днес от там си купих страхотен бански.

# 7
  • Мнения: 7 430
Аз си купих подобен бански преди 2г от Китен и бе само за 17лв Wink
...ама ти е малко далечко  Whistling

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Виж това  http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE0ODcwODY5Mw==&ac … oduct&pid=598

Аз си поръчах бански от сайта на Делфина, донесоха ми го хората след 2 дни, много съм доволна, поръчах си и бельо от тях  Peace.

# 9
  • Мнения: 803
Момичета, златни сте! Аз си харесах това:

http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE0Nzk1NTc4Nw==&ac … uct&pid=357#1

КиФличке, а като направиш поръчка, те обаждат ли ти се, за да потвърдят и горе-долу да се разберете кога да ги очакваш? Защото аз не мога да си бъда два поредни дена вкъщи?
Може въпросът ми да е малко глупав, но не съм поръчвала от нет-а досега. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 803
Всяка година си взимам бански на фирма MAGISTRAL от едно магазинче на патриарха ,имат много голямо разнообразие от бански и съм почти 100%, че имат и такива модели Simple Smile

И аз преди години си взех бански на MAGISTRAL, много съм доволна Peace

# 11
  • Мнения: 803
Този модел, който търсиш, ползвала ли си такъв или... Щото на повечко бюст не стои хубаво.

Точно затова Grinning Не бих казала, че имам бюст Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Поръчвала съм си от тях бельо и не знам защо, но на мен не ми се обадиха, ами направо ми цъфнаха на вратата след 2 дни.Аз тъкмо бях я  отписала тази поръчка, ам адобре че не бях изхарчила парите, че щеше да стане кофти Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Много бавно бе - чак след два дни ThinkingОбикновено за София идват или на същия ден /ако е направена сутринта поръчката/ или на следващия работен Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 011
Аз съм от Варна и моя бански пристигна също след 2 дни. Даже го бях поръ4ала на празник на 24.05 и на 26.05, т.е в4ера дойде. Доволна съм, сега поръ4ах друг..

Общи условия

Активация на акаунт